Amerykańska marka Diane von Furstenberg produkuje dość drogie produkty, które jednak cieszą się zasłużoną popularnością wśród kobiet mody na całym świecie. Wszystkie produkty tego słynnego producenta są niewiarygodnie praktyczne i uniwersalne, ale jednocześnie czynią wizerunek swojego właściciela stylowym i seksownym. Linia produktów Diane von Furstenberg obejmuje modne sukienki i inne ubrania, a także buty, torby i inne akcesoria, perfumy i biżuterię.

Historia marki Diane von Furstenberg

Po raz pierwszy nazwa tej marki została wyrażona w latach 70., kiedy jej założycielka Diane von Furstenberg otworzyła swoją pierwszą linię ubrań dla kobiet. Znana dzisiaj projektantka mody ma żydowskie korzenie, ale początkowo zaczęła rozwijać swoją karierę w Szwajcarii, a następnie we Francji.

Diane von Furstenberg bardzo szybko zyskała przychylność europejskich fashionistek końca dwudziestego wieku. Nieustannie zwracały się do niej najsłynniejsze panie z prośbą o uszycie lub modelowanie oryginalnej sukienki, a sukces marki nie czekał długo.

Nieco później Diana von Furstenberg zaczęła także produkować kosmetyki. W 2001 roku projektantka mody po raz drugi poślubiła amerykańskiego miliardera Barry'ego Dillera, a rok później otrzymała Obywatelstwo USA . Od tego czasu marka Diane von Furstenberg stała się niezwykle popularna nie tylko w Europie, ale także w Ameryce.

Dziś Diane von Furstenberg jest nie tylko najsłynniejszym projektantem mody, właścicielem i założycielką własnego domu mody, ale także przewodniczącą American Council of Fashion Designers.

Odzież Diane von Furstenberg

Według Diane von Furstenberg, w swoich pierwszych modelach nie było nic doskonałego - były to zwykłe tkaniny z rękawami. Tymczasem szlafrok z zapachem lub sukienką, który pojawił się w 1972 roku w linii Diane von Furstenberg, pobił wszystkie możliwe rekordy sprzedaży.

Ta sukienka została wykonana z dość prostej tkaniny - naturalnej bawełny z dodatkiem wiskozy. Miał wystarczająco szczery wykrój i sylwetkę klepsydry, której zarysy osiągnięto za pomocą dwóch sznurówek zawiązanych wokół talii.

Diane von furstenberg1Diane von furstenberg2Diane von furstenberg3

Fachowcy tego czasu natychmiast docenili nowość, ponieważ modne ubranie bardzo łatwo było zdjąć i ubrać, a materiał, z którego został wykonany praktycznie nie wahał się, co czyniło ten produkt niesamowicie wygodnym i praktycznym.

Stopniowo nazwisko Diana von Furstenberg stało się znane absolutnie wszystkim, którzy mieli przynajmniej jakiś związek ze światem mody. Wraz z nią zaczęła współpracować z wybitnymi projektantami, dzięki czemu marka osiągnęła nowy poziom i stała się jednym z wiodących producentów modnych ubrań na całym świecie.

Dziś w kolekcji tej marki można znaleźć różnorodne sukienki na każdy gust - koktajl, wieczór, biuro, ciasne, codzienne i inne. Ponadto producent produkuje modne bluzki i bluzki, stylowe swetry, kombinezony i kombinezony, spódnice i spodnie, kurtki, swetry rozpinane, kurtki i płaszcze, a także kostiumy kąpielowe w jednym kolorze i oddzielne oraz stroje kąpielowe.

Diane von furstenberg4Diane von furstenberg5Diane von furstenberg6
Diane von furstenberg7Diane von furstenberg8Diane von furstenberg9

Obuwie Diane von Furstenberg

American Coco Chanel, jak Diana von Fürstenberg jest często nazywana w prasie, produkuje vintage i nowoczesne buty letnie. W swojej kolekcji znajdują się drewniaki, sandały i sandały na płaskiej podeszwie, wysokie obcasy i platforma, a także modne mieszkania baletowe i espadryle .

Każda marka obuwia daje dziewczętom i kobietom niepowtarzalny urok i urok, a ponadto ma niewiarygodnie wysoką jakość.

Diane von furstenberg10Diane von furstenberg11Diane von furstenberg12
Diane von furstenberg13Diane von furstenberg14Diane von furstenberg15

Torby i inne akcesoria Diane von Furstenberg

Historia wypuszczania akcesoriów przez tę markę rozpoczęła się od produkcji kolekcji składającej się z 3 walizek na podróżne światło. Dziś szczególnym miejscem wśród akcesoriów Diane von Furstenberg jest sprzęgło, ponieważ ta torebka jest preferowana przez samego projektanta mody.

Diane von furstenberg16Diane von furstenberg17Diane von furstenberg18

Oprócz małych i dużych toreb, w kolekcji marki znajdują się jasne jedwabne i szyfonowe apaszki, portfele, różnorodna biżuteria, biżuteria, a także okulary przeciwsłoneczne.

Diane von furstenberg19Diane von furstenberg20Diane von furstenberg21

Szeroka gama produktów tej marki, bez wątpienia, pozwoli najbardziej wymagającemu klientowi wybrać coś dla siebie.

Diane von furstenberg22Diane von furstenberg23Diane von furstenberg24
Diane von furstenberg25Diane von furstenberg26Diane von furstenberg27
Diane von furstenberg28Diane von furstenberg29Diane von furstenberg30