Kolekcja makijażu jesiennego Dior 2013 ma jednoznaczną nazwę Mystic Metallics, ponieważ w nowym sezonie w szczycie popularności pojawią się odcienie metaliczne. Jesienna kolekcja trafiła do sprzedaży w lecie.

Dior's Mystic Metallics jesienią 2013

Znana na całym świecie marka wprowadziła odmianę metalizowanej jesieni w tygodniu mody. Modele miały dość kobiecy makijaż, z naciskiem na usta i dość rozmyte linie pociągnięć. Oprócz jasnej szminki w makijażu były też spokojniejsze i klasyczne odcienie. W oczach oczywiście pojawiły się odcienie srebrnego metalu, które pojawiły się w nowej kolekcji makijażu, prezentowane są tu nie tylko nowiutkie produkty, ale także znane produkty od dawna, ale nieco zaktualizowane.

Gwiazdą kolekcji jest pięciokolorowy cień do powiek, który będzie prezentowany w kilku kolorach. Rumieniec o nazwie Dior Blush ma 13 różnych odcieni, które podzielone są na 4 podtypy: beżowy, koralowy, różowy i czerwony. Nowe palety mają 3 kolory i prezentowane są w dwóch wersjach - srebrnej i błękitnej. Te kosmetyki z Dior jesienią 2013 są doskonale uzupełnione wkładką z śliwkowego odcienia.

Nie mniej ciekawymi produktami nowej kolekcji są połysk i szminka, tusz do rzęs, żel do brwi i lakiery do paznokci. Szminka ma cztery odcienie, które doskonale uzupełniają każdy obraz stworzony przez delikatny metaliczny cień do powiek. Lakiery do paznokci zostały przedstawione w trzech kolorach: zielonym, bardzo atrakcyjnym odcieniu, śliwkowo-srebrno-różowym. Stworzony makijaż jest kobiecy, ale wystarczająco jasny, nadaje się do zrobienia niezatarte wrażenie na innych Dior Rok 2013 pozwala każdemu fashionistce wybrać odpowiednie kosmetyki.

dior jesienna kolekcja makijażu 2013 1dior jesienna kolekcja makijażu 2013 2dior jesienna kolekcja makijażu 2013 3
dior jesienna kolekcja makijażu 2013 4Kolekcja makijażu jesiennego dior 2013 5dior jesienna kolekcja makijażu 2013 6
dior jesienna kolekcja makijażu 2013 7dior jesienna kolekcja makijażu 2013 8Kolekcja makijażu jesiennego dior 2013 9