Bluzki szyfonowe są bardzo popularne, a wszystko dzięki ich lekkości, kobiecości i lekkości. Legendarny Coco Chanel wprowadził je w modę, dając jasno do zrozumienia, że ​​materiał ten jest w stanie uwydatnić wszystkie uwodzicielskie krzywe kobiecego ciała. Zastanówmy się, jakie style bluzek z szyfonu będą modne w tym roku.

Szyfonowe bluzki 2014

Modele bluzek z szyfonu są zawsze nie tylko eleganckie i piękne, ale niezwykle eleganckie, oryginalne i efektowne, a rok 2014 nie jest tu wyjątkiem. W nurcie modelu plisowanej tkaniny z cienkim paskiem i rękawem 3/4. Klasyczna wersja bluzki z kokardką na piersi pomoże stworzyć romantyczny wizerunek. Tę opcję można łączyć z węższe spodnie i ze spódnicą w ścisłej wydajności.

Wśród modnych stylów bluzek szyfonowych jest przedstawienie modelu z głębokim dekoltem w klatce piersiowej lub plecach. Również na pokazach projektantów można było zaobserwować obfitość falbanek, skomplikowanych draperii i falban.

Bluzki z szerokimi rękawami, za którymi można schować chude lub pełne ręce, są nadal aktualne. Zwróć także uwagę na fałdy w obszarze ramion, dzięki czemu sylwetka będzie bardziej obszerna.

style bluzki szyfonowe 2014 1style bluzki szyfonowe 2014 2style bluzki szyfonowe 2014 3

Modne szyfonowe bluzki 2014

Paleta kolorów stylowych bluzek w tym roku jest różnorodna i fascynująca. Niewątpliwie najpopularniejszym kolorem szyfonów w tym roku jest śnieżnobiały odcień. Wśród pastelowych tonów szampan jest bardzo popularny, blady róż, liliowy i beżowy skale są również istotne. A może bez jasnych i nasyconych kolorów? Najmodniejsze kolory w 2014 roku zostały zaprojektowane, aby można je było uznać za jasnozielone, pomarańczowe, jasno różowe, mentolowe i żółte. Nie poddawaj się kwiatowym i abstrakcyjnym nadrukom, komórkom, groszkom i paskom.

Projektanci starali się jak najlepiej, a stylowe style bluzek z szyfonu są urocze i różnorodne. Możesz więc łatwo wybrać opcję pracy i wieczornego wydarzenia.

style bluzki szyfonowe 2014 4style bluzki szyfonowe 2014 5style bluzki szyfonowe 2014 6
style bluzki szyfonowe 2014 7style bluzki szyfonowe 2014 8style bluzki szyfonowe 2014 9
style bluzek szyfonowych 2014 10style bluzek szyfonowych 2014 11style bluzek szyfonowych 2014 12