Styl zwężonych spodni nie traci swojego znaczenia z sezonu na sezon. Jego zalety, w tym stylowe kroje, podkreślające, zwłaszcza w obecności obcasów, szczupłą sylwetkę kobiety, stają się jedynym i kategorycznym wyborem dziewcząt o wykwintnym guście.

Smak i kolor chudych spodni towarzyszy są

Urok damskich chudych spodni docenią obie panie należące do środowiska biznesowego oraz młode panie, które podążają za nowymi trendami, oraz dziewczyny ceniące wygodę w ubraniach. Wszystkie te cechy były zawarte w damskich spodniach, zwężonych do dołu, które będą harmonijne zarówno z obcisłą kurtką, jak i obszerną sweter z dzianiny damskiej i dowolnym fantazyjnym topem.

Jeśli mówimy o kolorze, to klasyczna czerń w tej wersji jest zawarta w niezbędnym zestawie każdej fashionistki, zwanej także podstawową garderobą. Warto jednak zwrócić uwagę na inne odcienie. Można stworzyć bardzo ciekawe kombinacje z niebieskimi obcisłymi spodniami, szczególnie jeśli podnosisz je kontrastową żółtą bluzką lub czerwona kurtka . Aby uzyskać bardziej zrelaksowany i zrelaksowany sposób na dzień wolny, szare, wąskie spodnie będą dla Ciebie. Dzięki temu, ubrane w nich, na przykład, beżową lub jasnobrązową kurtkę, dziewczyna może bezpiecznie przejść na rozmowę kwalifikacyjną lub negocjacje biznesowe.

Biorąc pod uwagę tak ogromną liczbę różnego rodzaju opcji, pojawia się pytanie, jak mimowolnie powstają zwężone spodnie. Oto kilka opcji, które otrzymały swoją dystrybucję od samego cięcia. Najpopularniejszą nazwą są "fajki", rzadziej nazywa się je również "papierosami-spodniami".

Oprócz koloru, długość zwężonych spodni ma ogromne znaczenie, co może być jedynym powodem zgodności lub, przeciwnie, niezgodności rzeczy z figurą dziewczyny. Znając niektóre z niuansów, nie będzie trudno spojrzeć na wszystkie 100. Więc, wybierając zwężone spodnie przycięte, musisz pamiętać, że:

  • bez obcasów będą wizualnie ważyć sylwetkę;
  • w połączeniu z nimi nie powinni wybierać długich bezkształtnych tuszy;
  • Ten model jest bardziej odpowiedni dla smukłych postaci.

Zatem do wyboru ciasnych krótkich spodni należy podchodzić bardzo ostrożnie, zwłaszcza w przypadku młodych kobiet niskiego wzrostu. Bez wątpienia cechy figurki dla każdej dziewczyny są indywidualne, ale prawidłowo dobrane chude spodnie dla pełnych dam będą w stanie ukryć dodatkowe centymetry. Najważniejsze jest to, że były one tradycyjnej długości, a ich właściciel, oprócz butów na platformie lub obcasach, nosił ściśle dopasowane kurtki o długości nieco niższej niż biodra lub topy o niezbyt skomplikowanym geometrycznym wzorze.

Obcisłe spodnie pasują do wszystkich

Jeśli chodzi o eleganckie panienki, to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na zwężone spodnie z wysokim stanem, które zrobią wszystko, by zademonstrować idealną sylwetkę modnej kobiety. Szczególnie długonogie kobiety mogą nawet wybierać buty baletowe lub buty na niskim obcasie jako buty.

Przyszłe mamy z pewnością "zagłosują" na chude spodnie dla kobiet w ciąży - specjalne modele z szerokim elastycznym pasem na brzuchu. Są wygodne i wygodne, szczególnie jeśli przez okno jest zimno i trzeba założyć buty, w których te spodnie nie muszą być ponownie napełniane, ponieważ całkowicie pasują do nogi.

Biorąc pod uwagę istniejące dziś style, nie sposób nie powiedzieć kilku słów o szerokich spodniach, zawężonych do dołu. Tego rodzaju kombinacja nie jest zgodna w jednej rzeczy, w rzeczywistości pomaga dziewczynom, które muszą wizualnie ukryć kilka dodatkowych centymetrów w biodrach.

Wreszcie ostatnia refleksja nad koncepcją chudej mody to skórzane spodnie typu skinny - ciekawa wersja tkaniny i stylu, nadająca się bardziej na wieczór niż na dzień. Czuje agresywność i ekstrawagancję, więc nie każda dziewczyna będzie mogła zdecydować się na tak odważny wizerunek.

Więc spodnie, zawężone, tylko na pierwszy rzut oka może się wydawać, że coś minęło. W rzeczywistości ich pełny potencjał i możliwości nie zostały jeszcze ujawnione, a zatem wiele nowych modnych obrazów jeszcze przed nami!

Obcisłe spodnie 1Obcisłe spodnie 2Obcisłe spodnie 3
Chude spodnie 4Chude spodnie 5Chude spodnie 6
Obcisłe spodnie 7Obcisłe spodnie 8Spodnie typu skinny 9