Plaża to miejsce, w którym ogromna większość ludzi kojarzy się z pływaniem i możliwością rozkoszowania się słońcem, z chwilami, kiedy możesz zostawić myśli i problemy na jakiś czas, i pozwolić sobie na rozkosz. Ale kobiety nie powinny zapominać, że to miejsce dyktuje również własny styl plażowy i pozwala wyrazić siebie i pokazać indywidualność. Ponieważ podstawowym dress code na plaży jest strój kąpielowy, to do jego wyboru należy podchodzić odpowiedzialnie. Jeśli bikini ma już dość, a nie jesteś fanem zwykłych ubrań, powinieneś wybrać solidny strój kąpielowy .

Jak wybrać solidny strój kąpielowy?

Teraz nie ma żadnych ograniczeń i ram przy wyborze stroju kąpielowego. Dla miłośników epoki pin-up, 40-50 ubiegłego wieku, pasują solidne stroje kąpielowe w stylu retro. Wyróżniają się szczególną kobiecością, ciekawym krojem i obróbką. Złoty środek między bikini i solidnym strojem kąpielowym będzie monokini. Ta część odzieży łączy górną i dolną część, w zależności od modelu, może chować żołądek, ale jednocześnie odsłonić talię i biodra lub odwrotnie. Z tyłu w takich strojach kąpielowych, często otwarte. Fani klasyków pokochają standardowe piękne solidne stroje kąpielowe.

Aby nie wyglądało to nudno, należy wybrać kostium kąpielowy z nadrukiem w postaci mozaiki lub motywów etnicznych, jeśli jego odcień jest neutralny, wówczas obraz można uzupełnić cienkim łańcuchem wokół bioder lub talii, a także pareo lub lekką spódnicą.

Jeśli nie jesteś właścicielem dużej piersi, solidne stroje kąpielowe z pompką staną się doskonałą opcją. Specjalna konstrukcja stanika podniesie klatkę piersiową i wizualnie ją zwiększy.

Jednoczęściowy strój kąpielowy ze spódnicą jest w stanie ukryć dodatkowe centymetry w biodrach, ale przy wyborze należy zachować ostrożność. Na dorosłej kobiecie taki kostium kąpielowy będzie wyglądał śmiesznie i bez smaku.

Dla miłośników ręcznie robionych strojów strój kąpielowy będzie zdecydowanie ulubionym. Takie rzeczy wyglądają bardzo oryginalnie, a dzięki ciekawemu wzorowi dodają smaku wizerunkowi hostessy. Stopień przezroczystości tego kostiumu kąpielowego można dostosować, wszystko zależy od gęstości krycia.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby pochwalić się opalonym ciałem, to możesz grać, nosząc biały, solidny strój kąpielowy. Należy jednak pamiętać, że biały kolor wizualnie się wypełnia, a zatem, jeśli masz wątpliwości co do idealnej sylwetki, powinieneś wybrać biały, solidny strój kąpielowy z nadrukami w postaci małych wzorów lub pionowych pasków.

Dla tych, którzy preferują produkty marki, sprawdzone pod względem czasu, pasują solidnie Stroje kąpielowe Milavitsa . Ten znak towarowy gwarantuje:

  • wysoka jakość użytych materiałów;
  • praktyczność;
  • szeroki wybór;
  • przystępne ceny;

Solidne stroje kąpielowe na pełne

Dla tych, którzy cierpią na nadwagę, wybór elementów garderoby jest często problemem, który chcesz odłożyć na później. I wybór modnego solidnego stroju kąpielowego i nie powoduje entuzjazmu, a ponadto odbywa się w pośpiechu. To główny błąd wielu, ponieważ głównym zadaniem jest kochać swoje ciało i próbować umieścić je w najlepszym świetle. W tym, oczywiście, pomóc w solidnych strojach kąpielowych dla otyłych kobiet. Nie powinny być nudne i monotonne, nawet przeciwwskazane. Również zakazane są poziome paski i duże wzory. Wybierz strój kąpielowy, który jest najbardziej odpowiedni dla Twojego wyglądu i będzie wyglądać harmonijnie. Oczywiście powinieneś powiedzieć "dziękuję" nowoczesnym projektantom za solidne stroje kąpielowe z efektem przeciągania, nie tylko pomagają dopasować sylwetkę, przeciągając dodatkowe centymetry, ale także pięknie podkreślają krzywe, które dają kobiecie pewność siebie.

Stały strój kąpielowy wyszczuplający wykonany jest z lycry, na brzuchu znajdują się specjalne wstawki, wyszczuplający brzuch. Również jeden rodzaj to strój kąpielowy w postaci gorsetu, oprócz wkładek z przodu, umieszcza się tylne sznurowanie, prawidłowo napinając, co powoduje, że talia staje się wizualnie cieńsza, a żołądek prawie niewidoczny. Ale główną zaletą kostiumów kąpielowych dla osób odchudzających jest to, że nie powodują one żadnego dyskomfortu i nie ograniczają ruchów, dlatego można w nich pozwolić sobie na relaks i całkowite odprężenie, poddając się działaniu ciepła.

Stałe kąpielówki 1Stałe kąpielówki 2Stałe kostiumy kąpielowe 3
Stałe kostiumy kąpielowe 4Stałe kąpielówki 5Stałe kostiumy kąpielowe 6
Stałe kąpielówki 7Solidne stroje kąpielowe 8Stałe kostiumy kąpielowe 9