Prawdopodobnie żadna dziewczyna nie odmówiłaby pewnego podobieństwa hibernacji, tak więc od ciepłej jesieni natychmiast przeniesiono ją na odurzającą wiosnę. Ale zimowe przymrozki, od czasu do czasu błoto pod stopami, nagie drzewa, śledziona i podobne puchowe kurtki są nieuniknione. Czy istnieje sposób na pozbycie się depresji jesienno-zimowej? Ciepłe puszyste swetry, jak gdyby wcielało się słońce pod prysznicem - taka jest potrzeba damskiej garderoby! Z łatwością przechodzą główny test zimowy - zapewniając ciepło i wygodę. Miękki, puszysty sweter z angory, kaszmiru, wełny lub moheru jest integralną częścią stylu zimowe kokardy .

Przytulny klasyk

Mówiąc o puszystych swetrach, modele natychmiast przychodzą na myśl, wykonane z czułej angory. Wszelkie produkty z tej cienkiej wełny są doskonałe do podgrzewania, różnią się łatwością, nie gniją. Różowy lub biały, puszysty sweter z angory sprawia, że ​​wizerunek jest kobiecy, elegancki, delikatny. Doskonale pasuje zarówno do dżinsów młodzieżowych, jak i klasycznej spódnicy prostej. Niesamowicie stylowo puszyste swetry damskie z dzianiny z wysokim stanem i nowymi modelami. Jeśli pozwala na to postać, warto zatrzymać wybór na krótkim swetrze.

Puszysty sweter 1Puszysty sweter 2Fluffy Sweter 3
Puszysty sweter 4Fluffy Sweter 5Puszysty sweter 6

Wydłużone modele swetrów angorowskich łatwo zastępują ciepłe sukienki. Wyróżniają się wygodą, miękkością, praktycznością. Nosząc sweter typu angorov, który doskonale ogrzewa się nawet podczas silnych mrozów, nie chcesz go zdejmować! Ponadto modele te nadają się do tworzenia zarówno obrazów codziennych, jak i eleganckich. Po ukończeniu długiego swetra typu angorov z pięknym, wolumetrycznym naszyjnikiem, dzięki wieczorowemu makijażowi i stylowemu stylowi, możesz bezpiecznie wybrać się na wakacje.

Praktyczne na co dzień

Standardowe modele puszystych swetrów, dobrze znane od dzieciństwa, ciepłe. Ale jeśli głównym zadaniem obrazu jest zadziwić innych, warto kupić kilka skandalicznie sweter z puszystej przędzy z dużym stosem. Dziś projektanci oferują najróżniejsze warianty podobnych modeli. Jednoczy je jednak jedna zaleta, polegająca na tym, że taki sweter może z łatwością przekształcić praktyczny, ale nieco banalny obraz z jeansami.

Możesz nosić puszysty sweter z czymkolwiek. Mogą to być spodnie o szerokiej gamie stylów i spódnice o dowolnej długości i legginsy, a nawet szorty. Co to oznacza? Tak, te puszyste swetry są odpowiednie nawet dla tych, którzy preferują sportowy styl! Trampki i tenisówki będą doskonałym dodatkiem do takich zespołów.

Tajemnice opieki nad puszystymi swetrami

Zużycie puszystych swetrów zawsze było przeszkodą. Nie jest tajemnicą, że po kilku praniach na swetrach z angory można zobaczyć szpule, których na pewno nie zdobią. Ponadto cierpi na włochatość, która z czasem znacznie się zmniejsza. Wszystko to wskazuje, że sztuczne materiały stają się coraz bardziej popularne. Modele z włókien syntetycznych lub z domieszką sztucznych włókien wyglądają nie gorzej niż swetry wykonane z naturalnej wełny. Stało się to możliwe dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii w produkcji, które redukują wizualne różnice do zera. Ale ich zalety są oczywiste. Więc syntetyczne puszyste swetry są dobrze tolerowane przez wielokrotne pranie, nie są zdeformowane, nie rozciągają się i nie są pokryte peletkami. Ponadto długość stosu może być niewiarygodna, co nie dotyczy naturalnych włókien.

Jeśli naturalność przędzy jest priorytetem, zaleca się pranie swetrów w starym stylu - ręcznie i suszyć je naturalnie na poziomej powierzchni bez prasowania.

Puszysty sweter 7Puszysty sweter 8Puszysty sweter 9
Puszysty sweter 10Puszysty sweter 11Puszysty sweter 12
Puszysty sweter 13Puszysty sweter 14Puszysty sweter 15