W tym sezonie firma Inti-Commission wprowadziła nowy model biustonosza Push-Up Bando, który zapowiada się na niezwykłą popularność wśród kobiet i dziewcząt.

Monica - biustonosz push-up gang Intimissimi

Innowacyjny model nosi nazwę Monica i należy do kategorii biustonoszy typu gang. Ta forma zakłada opcję noszenia bez ramiączek, co osiąga się dzięki specjalnemu nacięciu miseczek i ulepszonemu dopasowaniu modelu do figury. W tym przypadku wszystko zostało zaprojektowane tak, aby wsparcie piersi nie ucierpiało nawet przy braku pasków. Aby to zrobić, Monica ma specjalne wstawki silikonowe w częściach bocznych, które nie pozwalają gangowi na przesuwanie się po skórze, a przez to bezpieczne trzymanie całej konstrukcji na swoim miejscu. W komplecie z paskami typu push-up firmy Intimissimi są jednak odpinane ramiączka, które można łatwo przymocować do modelu za pomocą specjalnych pętli z przodu iz tyłu. Ponadto paski można regulować na długość.

Należy również zauważyć, i inne cechy modelu Monica z jednej z najbardziej znanych na świecie firm produkujących bieliznę. Po pierwsze jest zadeklarowana w tytule push-up, czyli specjalnej wyściółce, wszytej w dolną część biustonosza. Z ich pomocą podnosi się klatka piersiowa, która wizualnie powiększa swój rozmiar. Push-up pomaga również zebrać piersi bliżej środka ciała, to znaczy idealizować proporcje, a także dostosować kształt biustu. W gangu typu push-up, dziewczyna o nawet najskromniejszym rozmiarze piersi poczuje się sexy i pewna siebie.

Drugi niuans cięcia - głębokie cięcie w dole stanik push-up gang monica. Taki ruch konstrukcyjny sprawia, że ​​taki model jest niezwykle wszechstronny. Ze względu na możliwość noszenia stanika bez ramiączek, można go nosić z dowolną rzeczą z otwartymi ramionami. Gorsetowe sukienki i bluzki oraz sukienki z obniżonymi ramionami, tak aktualne w ciągu ostatnich kilku sezonów, będą o wiele wygodniejsze w noszeniu. Jednocześnie obecność głębokiego wycięcia z przodu pozwala nosić gang Moniki z tymi rzeczami, w których jest wystarczająco głęboka i szczera dekolt.

Na temat praktyczności tego modelu od gry Intimissimi i jeszcze dwóch faktów: projektu gangu i jego linii kolorystycznej. Górna część opaski push-up Monica wykonana jest z materiału z mikrofibry, idealnie gładka i szlachetna, natomiast wewnętrzna strona uszyta jest z wygodnej bawełny, która jest przyjemna dla ciała. W tym przypadku gang nie jest ozdobiony żadnymi ozdobnymi elementami, co czyni ten model bardzo demokratycznym do stopnia dopasowania i przejrzystości górnej rzeczy. Gorset Banika z push-upem Monika jest uszyta w trzech podstawowych kolorach: białym, czarnym i beżowym, co pozwala wybrać najbardziej odpowiednie i uniwersalne rozwiązanie dla każdej garderoby. Siatka rozmiarów modelu obejmuje kubki o różnej głębokości, a także warianty zaprojektowane dla innej objętości klatki piersiowej pod gruczołem sutkowym.

Bandaż reklamowy push-up Intisimissimi

Kampania reklamowa typu "push-up gang Monica" stała się w tym sezonie centralnym punktem dla firmy Intimissimi. Odbywał się pod hasłem "Jeden rozmiar większy", co wskazuje na niezaprzeczalną przewagę tego modelu nad innymi: możliwość wizualnego powiększenia rozmiaru piersi i dostosowania jej kształtu. Twarz reklamy, jak całość lookbook Bielizna Intimissimi, stała się światowej sławy modelką Iriną Shayk. W reklamie pojawia się w czarnym zestawie bielizny, składającym się z pompowanego gangu Moniki i schludnych majtek, i pokazuje wszystkie zalety nowego modelu. Mini-film reklamowy został nakręcony w czerni i bieli, co czyni go jeszcze bardziej interesującym i stylowym, nadając obrazowi na ekranie pewną szykowną i tajemniczą atmosferę.

push-up bando Intrimission1push-up bando Intrimission2push-up gang Intimissimi3
push-up gang Intimissimi4push-up gang Intimissimi5push-up gang Intimissimi6
push-up gang Intimissimi7push-up gang Intimissimi8push-up gang Intimissimi9