Kształt góry kostium kąpielowy i biustonosze push-up gang są teraz na szczycie popularności. Ten styl można nazwać najmodniejszym, co z pewnością przyciągnie uwagę, a pierś w takim stroju kąpielowym z pewnością wywoła podziwiające spojrzenia innych.

Gang kąpielowy z pompką

Najczęściej takie opcje biustonosza są używane do projektowania górnej części kostiumu kąpielowego. Dopasowany i dopasowany rozmiar kostium kąpielowy-bando może być noszony albo całkowicie bez pasków, albo z jednym chodzeniem po szyi. Jednocześnie wsparcie i forma wizualna piersi wcale nie cierpią z powodu osobliwości kształtu strojów kąpielowych gangów. Faktem jest, że ich dolna część jest dość gęsta, zaopatrzona w kości, więc klatka piersiowa będzie ściśle przylegać do gorsetu, a specjalne wkładki push-up, przyszyte do gangu, będą wizualnie podnosić i zbierać pierś, tworząc bardzo piękny efekt.

Stroje kąpielowe Bando są tradycyjnie uważane za opcję dla dziewcząt z małym biustem, ponieważ pompka sprawi, że będzie ona wizualnie pełniejsza i piękniejsza. Jednak cechy krawiectwa w nowoczesnych strojach kąpielowych i precyzyjne dopasowanie, biorąc pod uwagę wszystkie cechy kobiecej sylwetki, umożliwiają noszenie takich modeli dziewczynom o wielkości klatki piersiowej 3+. W takim przypadku push-up będzie odgrywał rolę pomocniczą, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zawsze można dodać do stroju kąpielowego dodatkowe wsparcie w postaci odpinanego paska na ramię, który zwykle jest dołączony do górnej części bando.

Na plażę najlepiej wybrać strój kąpielowy typu push-up z wypełniaczem żelowym, zamiast wkładek piankowych. W takich modelach jako ochraniacze, które są wszyte wewnątrz gangu, stosowane są specjalne pojemniki z płynną substancją. Żelowe wypełnienie nie wchłania wilgoci, odpowiednio, taki strój będzie wysychał znacznie szybciej niż modele wyposażone w standardowe miękkie push-up z gumy piankowej.

Jeśli mówimy o ogólnej formie modnych strojów kąpielowych z pałąkiem push-up, to można kupić kompletny stanik i majtki, ozdobione w tej samej kolorystyce i wykończone w podobny sposób. Ale o wiele bardziej istotne jest teraz takie rozwiązanie, kiedy jasny i ekspresyjny podnośnik do gangu, przyciągający uwagę, ozdobiony dżetami lub metalowymi elementami, kupowany jest osobno. W tym przypadku zestaw wybrał kilka opcji do kąpielówek o różnych kształtach i kolorach. Trzeba tylko upewnić się, że rozwiązania kolorystyczne górnej i dolnej części są ze sobą połączone, a wykończenie nie powoduje konfliktów. Takie modne rozwiązanie pozwala połączyć jeden top z dowolnym dnem, za każdym razem uzyskując nowe i interesujące kostiumy kąpielowe .

Biustonosz push-up gang

Tak dobry kształt na stanik pływacki, pięknie ukazuje kobiecy biust, jak gang, nie mógł pozostać niezauważony przez projektantów bielizny. Rzeczywiście, reklama bandy typu push-up była wystarczająco głośna, co przełożyło tę odważną decyzję na kategorię klasycznych. Teraz w wielu liniach marek bielizny, oprócz tradycyjnych modeli biustonoszy, można znaleźć opcje z gangiem push-up. Można je wykonać zarówno z gładkiego materiału, jak i ozdobić najdelikatniejszą i najdelikatniejszą koronką. Możesz wybrać opcje biustonosza gang i bez szwu. Na przykład w zestawie można znaleźć wiele podobnych pasiastych band Intimissimi .

Ten styl można bezpiecznie nosić codziennie, ale staje się szczególnie niezbędny, jeśli musisz nosić sukienkę bez ramiączek i chcesz, aby twoja klatka piersiowa wyglądała jak najbardziej korzystna. W tym przypadku bez bandy push-up stanik jest nieodzowny. Wybierz opcje z taśmą silikonową u góry. Będą one nie tylko wspierać twoje piersi, ale nie będą się czołgać podczas aktywnych ruchów.

push-up bando1push up bando2push up bando3
push up bando4push up bando5push up bando6
push-up bando7push up bando8push up bando9