Sukienka może być drugą skórą kobiety, najlepiej siedząc na figurze, a następnie można ją nazwać piękną. Ale czasami samo piękno nie wystarcza, aby przyciągnąć uwagę lub wyrazić interesującą postać, a następnie oryginalne style strojów przychodzą na ratunek.

Oryginalne modele sukienek

Z jakiegoś powodu wiele kobiet popada w rozpacz, gdy widzą, że inna dama nosi dokładnie tę samą sukienkę, zwłaszcza jeśli chodzi o oficjalne wydarzenie - przyjęcie z okazji ukończenia szkoły, korporacja itp. Oryginalna suknia może w pewien sposób zapobiec tak katastroficznemu zbiegowi okoliczności.

Oryginalne stroje wieczorowe

  1. Oryginalne stroje na studniówkę. Dekonstruktywizm może być doskonałą podstawą idei sukienki - geometryczne nierówne kształty, kontrasty kolorów i kształtów mogą zdziałać cuda jeśli chodzi o oryginalność. Ale jeśli ekstremalna oryginalność nie jest w twoim guście, możesz na przykład wziąć krótką sukienkę z pociągiem i puszystą spódnicę - dziś są modne.
  2. Oryginalne sukienki koktajlowe. Jeśli spojrzysz na gwiazdy Hollywood, które często dyktują nam zasady mody, to podczas prezentacji Oscara w 2013 roku oryginalność wyróżniała się Mila Jovovich i Zoe Saldana. Oryginalny krój sukienki Mila składa się z długiego i wąskiego dekoltu oraz dysharmonijnego połączenia górnej i dolnej części sukienki. Wygląda na to, że projektantka wzięła stroje z różnych epok mody i połączyła je w sukienkę dla Mili Jovovich. Zoe została uderzona przez obszerny wystrój i brzeg spódnicy - sukienka wygląda nietrywialnie ze względu na udany gradient projektu.

Oryginalne sukienki na każdy dzień

Oryginalne suknie z dzianiny są dobrym rozwiązaniem na każdy dzień, szczególnie gdy na zewnątrz jest zimno. Jedna z oryginalnych sukien opiera się na idei naturel, a częściowo składa się z surowej wełny. Dzianinowa sukienka może być nie tylko zimą, ale także latem - zależy od nici i gęstości przędzy.

Oryginalne sukienki biurowe

Oryginalne sukienki z dzianiny do biura mogą być inne, ale należy tu zachować ostrożność - w końcu styl biurowy jest bardzo powściągliwy i nie toleruje skrajności. Dlatego na pierwszy rzut oka jest to sprzeczne z ideą oryginalności, a jednocześnie projektanci mody wciąż potrafią tworzyć niezwykłe style w stylu biurowym.

Na przykład oryginał sukienka od Victoria Secret mleczny kolor: wygląda na zwyczajną skromną sukienkę, ale oryginalny dekolt zwraca na siebie uwagę, a jednocześnie nie ogranicza się do wulgarności.

Podobny oryginał czarna sukienka sprawa od Victoria Secret do biura nie jest już odpowiednia i bardziej odpowiednia w postaci wieczorowej sukni.

Ciekawym elementem stricte stylistycznym jest kołnierz, dziś jest bardzo popularny, ale zawikłani projektanci wymyślili sukienkę, w której się rozpina. Taka sukieneczka transformatorowa z sukienki biurowej szybko zmieni się w romantyczną.

Oryginalne stroje 1Oryginalne sukienki 2Oryginalne sukienki 3
Oryginalne sukienki 4Oryginalne sukienki 5Oryginalne sukienki 6
Oryginalne sukienki 7Oryginalne sukienki 8Oryginalne sukienki 9