W sezonie jesienno-zimowym brak jest jasnych kolorów: wszędzie jest tylko szare niebo i ciągle gdzieś spieszą ludzie. W tym okresie wielu ludzi ma melancholijny nastrój, depresję, pragnienie osiągnięcia czegoś znika, a na ogół wychodzi z łóżka w pochmurny poranek. Ale z każdej sytuacji można znaleźć wyjście i w tym przypadku czas wyleczyć się kolorem. Tak więc głównym lekarstwem jest pomarańczowy sweter, którego kolor przypomina ciepłe słońce, mandarynki, z którego nastaje nowy rok.

Popularne marki damskie pomarańczowe swetry

Moda lat 70. ubiegłego wieku powraca na podium: wysokie kołnierze, oversize style jasne kolory. Co więcej, takie piękno można i powinno się łączyć ze spódnicami ozdobionymi jasnym nadrukiem, ulubionymi chudymi dżinsami lub surowymi klasycznymi spodniami:

 1. Tak modne marki jak Peter Jense , marka Vintage Reclaimed i ASOS postanowiły urozmaicić swoje kolekcje, dodając do nich nutki mandarynki - pomarańczowy sweter, który jest świetnym odświeżającym obrazem, dzięki czemu jest stylowy i jasny.
 2. pomarańczowy sweter 10pomarańczowy sweter 11pomarańczowy sweter 12
 3. A H & M stworzyło przytulne swetry, które świetnie prezentują się w ulubionej spódnicy, a styliści polecają temu drugiemu wybór stonowanych kolorów (szary, jasny brąz itp.). Boohoo zaproponował model swetra na jednym ramieniu. Podkreśla kobiecość i seksualność fashionisty. Crop odzież zawsze wygląda spektakularnie - Missguided sugeruje łączenie takich swetrów z dżinsami lub spodniami, które mają wysoką talię.
 4. pomarańczowy sweter 13pomarańczowy sweter 14pomarańczowy sweter 15
 5. Ulubiony przez wielu, marka Bershka poszerzyła swoją kolekcję jesienną o sweter chłopięcy, który można łączyć ze spódnicami i obcisłymi spodniami. A Zara chciałaby podkreślić niesamowity sweter z bufiastymi rękawami, który idealnie pasuje do młodych pań o dużych formach. Jego styl pozwala ukryć się przed otaczającymi problemami, podkreślając jego zalety.
 6. pomarańczowy sweter 16pomarańczowy sweter 17pomarańczowy sweter 18

Z czym mogę nosić pomarańczowy sweter?

Jeśli mówimy o tym, w co dokładnie nosić pomarańczowy sweter, to przede wszystkim chciałbym wymienić kolorystykę, z którą ta suknia z mandarynkami będzie wyglądać najlepiej:

 1. Classic to duet w kolorze pomarańczowym i białym , który jest często używany do tworzenia letniego wyglądu, ale w zimnym sezonie nikt nie zabrania noszenia białych dżinsów.
 2. Tradycyjny mix jest czarny i pomarańczowy . Kolory te można wykorzystać do stworzenia wizerunku biznesowego. Przytulny strój da brązowy, karmelowy i oczywiście mandarynkowy.
 3. Jeśli chcesz grać kontrastem zimnych i ciepłych kolorów, połącz pomarańczowy z niebieskim .
 4. Pomarańczowy i zielony naładuje radość, świeżość i optymizm.
 5. Nie mniej popularna kombinacja jest mandarynkowa i szara - surowość tego ostatniego jest w stanie stłumić nadmierną jasność tego pierwszego.
pomarańczowy sweter 1pomarańczowy sweter 2pomarańczowy sweter 3
pomarańczowy sweter 4pomarańczowy sweter 5pomarańczowy sweter 6
pomarańczowy sweter 7pomarańczowy sweter 8pomarańczowy sweter 9