Ubrania od couturiers to marzenie każdej kobiety, łączące elegancję, luksus, szyk i wysoką jakość. Ponieważ ceny dla nich "ugryźć", mogą sobie pozwolić na wszystko, aby wypełnić swoją garderobę, ale każda kobieta ma prawo do co najmniej jednej luksusowej rzeczy.

Popularne modele strojów projektantów

Projektant sukienek kobiecych to nie tylko modele do wydostania się na światło, ale także stroje, które mogą trwać przez wiele lat, bez utraty znaczenia. Wszystko zależy od tego, z czym je łączycie. Jednym z uniwersalnych modeli jest designerska czarna sukienka. Modę do takiej garderoby wprowadził światowej sławy projektant Coco Chanel. Dzięki małej czarnej sukience każda kobieta, niezależnie od kształtu i rodzaju wyglądu, może poczuć się jak pełnowartościowa dama.

Markowe długie sukienki to idealna suknia wieczorowa. Ciekawą cechą tego stroju jest to, że w tym momencie poczujesz się jak bohaterka czerwonego dywanu, a jednocześnie pozostawisz niezapomniane wrażenie. Markowe sukienki na podłodze oferują następujących wybitnych projektantów mody: Dolce & Gabbana, Valentino, Elie Saab , Hermes, Carolina Herrera. Markowe sukienki rosyjskich projektantów Alexander Terekhov, o charakterystycznych delikatnych odcieniach i nieskomplikowanym kroju, Sultans Frantsuzova, z oryginalnymi modelami młodzieżowymi, Olga Ibragimova, której stroje celowo podkreślają zmysłowe kształty postaci, a także różnią się ciekawymi odbitkami zwierząt, a także znane Kimi, są popularne. Wiaczesław Zaitsev, Nadya Slavina i inni.

Projektant sukien letnich gwarantuje nie tylko komfort dzięki naturalnym materiałom użytym do ich produkcji, ale także luksusowy wygląd. Takie krótkie sukienki od projektantów często wyróżniają się lekkimi tkaninami płynącymi, a ich krój może być dowolny: od modeli na sylwetce (sukienki gangów) po sukienki. Dziane na lato markowe sukienki . Wśród różnorodności znajdują się nie tylko codzienne modele, które tworzą pełny obraz z motywami etnicznymi, ale także pełnoprawne wieczorowe suknie.

Jak wybrać sukienki projektantów?

Właściciele wspaniałych form powinni porzucić stereotyp, że ubrania i sukienki projektantów w szczególności nie są dla nich. Kult nadmiernej chudości pozostał w ostatnim stuleciu, teraz projektanci zmienili swoje wymagania dotyczące modeli, czyniąc standardy bardziej zbliżonymi do figury przeciętnej kobiety.

Markowe sukienki w pełni zajmują osobną niszę wśród wielu kolekcji, a zatem upodobania i preferencje pań o apetycznej krągłości nie pozostaną pozbawione. Markowe sukienki o dużych rozmiarach oferowane są przez projektantów takich jak:

  • Ashley Stewart;
  • Tadashi Shodji;
  • Giani Forte;
  • Oscar de la Renta;
  • Anna Rachele;
  • Charlotte Ronson.

W oczekiwaniu na nowe życie kobiety zyskują szczególny blask w oczach, a formy stają się coraz bardziej atrakcyjne, dlatego też wielu projektantów mody tworzy sukienki dla kobiet w ciąży, które maksymalizują piękno przyszłej matki i zapewniają jej komfort swobodnego kroju, który nie utrudnia ruchu. Ta sukienka pozwala kobiecie poczuć się jak gwiazda w każdym przypadku, wraz z Natalie Portman, Evan Rachel Wood, Kim Kardashian, Sophie Alice Bextor i inni. Suknie, które zasmakują przyszłym mamom, mogą wybierać dla siebie w kolekcjach takich znanych projektantów jak Azarro, Carolina Herrera, Gucci, Lanvin, Giambattista Valli i inni.

Sukienki dla projektantów 1Sukienki projektantów 2Suknie Designer 3
Sukienki dla projektantów 4Suknie ślubne 5Suknie ślubne 6
Suknie Designer 7Suknie Designer 8Suknie Designer 9