Bez wątpienia sukienki są najbardziej kobiecymi a zarazem uniwersalnymi ubraniami. W tym artykule omówimy letnie sukienki projektantów 2013.

Projektant sukien ślubnych i wieczorowych 2013

W tym roku projektanci zaprezentowali sukienki wieczorowe na każdy gust - od dyskretnego i zwięzłego po szczerze erotyczny i szalenie futurystyczny. Suknie ślubne stają się coraz bardziej różnorodne - niekoniecznie ograniczone do zwykłego białego lub kremowego - czerwonego, fioletowego, różowego, nawet żółtego lub jasnozielonego - wszystkie te i wiele innych kolorów są używane w modzie ślubnej w 2013 roku.

Rok 2013 można bezpiecznie nazwać rokiem długości "maxi". Więc kupuj sukienki na podłodze i lśnij! Najbardziej odpowiednie style sukienek wieczorowych są dopasowane i pół-dopasowane, ale nawet modele z bufiastymi spódnicami uparcie odmawiają rezygnacji z zajmowanych pozycji. Wszystkie sukienki w orientalnym stylu są bardzo popularne - sukienki kimono, sari sarong

Kolor sukienki może być monofoniczny (klasyczny biały, czarny lub czerwony, delikatny pudrowy, pastelowy lub czysty nasycony odcień) lub połączyć kilka kolorów lub odcieni.

Osobno należy powiedzieć kilka słów na temat dekoracji: koronki, hafty (z nicią, kamieniami, koralikami), różne wstawki i ozdobne kroje - to główne trendy w dekoracji designerskich sukienek. Kontrastowe kombinacje kolorów i faktur są mile widziane, ale bądź ostrożny, bo inaczej ryzykujesz, że nie wyglądasz modnie, ale głupio i wulgarnie.

markowe sukienki 2013 1sukienki wizytowe 2013 2markowe sukienki 2013 3

Modne sukienki koktajlowe 2013

Suknie koktajlowe 2013 nie ustępują tradycyjnemu wieczorowi w urodzie lub różnorodności stylów, kolorów czy dekorów. Z reguły sukienki koktajlowe mają długość nieco poniżej kolana, ale istnieją wariacje z krótszą spódnicą. Możesz wybrać jako powściągliwy strój (idealny na uroczystości firmowe) i romantyczny lub efektowny. Uzupełnij go eleganckimi butami, stylowym sprzęgłem, odpowiednimi dekoracjami - a twój obraz jest gotowy.

Sukienki zachowują najwyższe pozycje we wszystkich ocenach mody w pierwszym sezonie, a ten trend raczej się nie zmieni w najbliższej przyszłości. W tym roku wszyscy fashionistki mogą, parafrazując Mayakovsky'ego, powiedzieć: "Więcej sukienek, dobrych i różnych!"

Wybierz je według swojego wyglądu, czasu i rodzaju wydarzenia, i upewnij się, że będziesz gwiazdą uroczystości.

sukienki wizytowe 2013 4markowe sukienki 2013 5markowe sukienki 2013 6
markowe sukienki 2013 7sukienki od projektantów 2013 8markowe sukienki 2013 9
sukienki od projektantów 2013 10markowe sukienki 2013 11markowe sukienki 2013 12