Ekaterina Zharkova to rosyjski model plus size, który udowodnił wszystkim, że można zmienić stereotypy wyglądu modelu. Dziewczyna ma charyzmę - jest piękna, atrakcyjna, optymistyczna i fascynująca. Interesuje się nie tylko Rosjanami, ale także zagranicznymi książętami. Jaki model Katya Zharkova urzeka serca - dowiedzmy się więcej o jej życiu.

Biografia Katya Zharkova

Catherine urodziła się w 1981 roku w małym białoruskim mieście Machulishche. Rodzina przeprowadzała się bardzo często, ponieważ mój ojciec był żołnierzem. Kariera modelarska rozpoczęła się w Smoleńsku w wieku czternastu lat. Edukacja dziewczyna otrzymała w Moskiewskim Instytucie Kultury i Sztuki.

Zharkova próbowała siebie jako aktorka, występując w kilku serialach telewizyjnych. W 2003 roku Katya stała się producentem kilku projektów na kanale Muz-TV. Ale celebra nie poprzestała na tym, gdy zaproponowano jej prowadzenie rano na TNT, zgodziła się bez wahania.

Dziś Zharkova pracuje jako wiodący show "Jest jeden sekret" na kanale piątek!

Wraz z mężem Andrey spotkał się w telewizji. Ich związek jest nadal silny, pomimo dystansu, plotek i plotek.

Model Katya Zharkova

Jak już mówiliśmy, parametry Kati Zharkova są dalekie od standardów. O wysokości 178 cm dziewczyna waży 82 kg, a jej wspaniałe formy (105-84-115) oczarowują wielu projektantów i fotografów.

W jaki sposób dzięki takim zewnętrznym danym możesz stać się znanym modelem rozpoznawanym w Europie i Ameryce? A sekret jest prosty - nie bój się, eksperymentuj i, co najważniejsze, kochaj siebie! Z tymi słowami zgodziła się Katia Zharkova nagie sesje zdjęciowe pracował nad fotografem Victoria Janashvili. Była to propaganda przeciwko anoreksji w modelach dla początkujących. Na zdjęciach wspaniała i luksusowa Catherine pozuje z cienkim modelem, który jest szkaradny i bolesny. Po publikacji zdjęć w czasopismach Żarkova stała się popularnym i poszukiwanym modelem.

Katya współpracowała z Silver Jeans, Vanity Fair, Bon Ton, FOREVER 21 i wieloma innymi markami.

Dziś oczekuje się rosyjskiej modelki Katya Zharkova z otwartymi ramionami w Nowym Jorku, Atlancie, Los Angeles i Miami. Dziewczyna jest zanurzona w niekończących się strzelaninach, pokazach i prezentacjach.

Katia Żarkova 1Katia Żarkova 2Katia Żarkova 3
Katia Żarkova 4Katia Żarkova 5Katia Żarkova 6

Sesja zdjęciowa rosyjskiego modelu Kati Zharkova

Sesje fotograficzne Kathy Zharkova są często prowokacyjne i skandaliczne. Dziewczyna jest fotografowana w czasopismach dla grubych kobiet, brutalnie krytykując współczesne standardy piękna. Na przykład sesja zdjęciowa w 2012 roku dla PLUS Model Magazine stała się propagandą dla standardów urody. Oto jedna z inskrypcji pod zdjęciami: "Nie można zmienić podejścia społeczeństwa do standardów piękna z dnia na dzień, wszyscy musimy coś z tym zrobić. Zaakceptuj swoją wyjątkowość i ceń swoje ciało. "

Pomimo takiej propagandy, Zharkova radzi prowadzić aktywny tryb życia i dobrze się odżywiać. Model fotograficzny preferuje jogę, a także uprawia różne sporty.

Styl ubioru Catherine jest dość różnorodny. Dziś można ją zobaczyć w eleganckim kobiecym stroju, a jutro w wytartych dżinsach i męskiej koszuli.

Jeśli chodzi o kosmetyki, Ekaterina preferuje znane i sprawdzone marki - L'Oreal Paris i Maybelline NY. Od zapachów, które podkreśla Nina Ricci i Chanel №5.

Katia Żarkova jest naprawdę wzorem do naśladowania. Jej odwaga i pewność są warte poznania. Nie każdy może urzeczeć całą planetę, nie mając doskonałych form.

" Życie może się jutro skończyć. I czy ważne będzie, aby mieć zmarszczki w talii, kiedy odejdziesz? Żyj dla siebie. Zabierz wszystko z życia, które możesz. »Katia Żarkova.

Katia Żarkova 7Katia Żarkova 8Katia Żarkova 9
Katia Żarkova 10Katia Żarkova 11Katia Żarkova 12
Katia Żarkova 13Katia Żarkova 14Katia Żarkova 15