Najbardziej dorosły model początkujący Kati Nesher - dziś uważany jest za popularny i popularny. Urodzona w Rosji 12 grudnia 1984 roku, w wieku ośmiu lat wraz z rodziną przeniosła się do Niemiec. Od najmłodszych lat marzyła o tym, aby zostać modelką, ale jej się nie udało. Nieudane próby doprowadziły do ​​tego, że Kati wstąpiła na uniwersytet (tłumacz języka rosyjskiego i niemieckiego). A po urodzeniu syna całkowicie zapomniała o scenie.

Model Kati Nesher

Nudna praca, wychowywanie syna i myślenie o świecie mody ... A teraz, w wieku 27 lat, szczęście się do niej uśmiechało! Pod naciskiem przyjaciół Kati wysłała zdjęcia do jednej niemieckiej agencji, a na końcu podpisano pierwszą umowę z Viva.

Model wyjechał do Paryża i wziął udział w pokazach Armani Prive, Jil Sander Basil Soda. Przypomniała sobie wszystkie jej niezwykłe zielone oczy, wysokie kości policzkowe i porcelanową skórę. W wywiadzie Katya podzieliła się swoimi sekretami piękna - brakiem makijażu, naturalnych włosów i kremem dla dzieci.

Po pewnym czasie wraz z Darią Strokous wystąpiła w roli głównej dla firmy Louis Vuitton. Następnie Nesher w końcu skonsolidował status wznoszącego się modelu. Twarz Katy można znaleźć na okładkach Vogue China, Marie Claire, V Magazine, Dazed & Confused magazine. Udało jej się także wziąć udział w wystawach Alexander McQueen, Louis Vuitton, Hermès, Valentino, Prada, Yves Saint Laurent.

Niesamowity sukces

W ubiegłym sezonie Katie Nesher stała się popularnym modelem drugiego wybiegu, biorąc udział w 63 pokazach. Wielu twórców branży mody przewiduje jej pomyślną kontynuację kariery.

Wysokość Kati Nesher wynosi 180 cm, parametry 75-61-88.

"Nie sądzę, żeby wiek był tak ważny w tej sprawie, ale zawsze jest interesujące obserwowanie reakcji ludzi, kiedy dowiadują się, ile mam lat". Kati Nesher

Kati Nesher 1Kati Nesher 2Kati Nesher 3
Kati Nesher 4Kati Nesher 5Kati Nesher 9
Kati Nesher 7Kati Nesher 8Kati Nesher 6