Victoria Beckham to marka najbardziej stylowej dziewczyny w Wielkiej Brytanii. Była wokalistka grupy pop Spice Girls, autorka tekstów, tancerz i modelka, a teraz żona i kobieta Davida Beckhama są uroczą Wiktorią. Któż nie zna jej kariery muzycznej, jakby o niej słyszała, a co powiesz ikona stylu , model nowoczesnej mody.

Styl jako sposób na życie

Posiadając rozległą wiedzę w świecie mody, dziewczyna postanowiła spróbować siebie jako projektantka i wkrótce, po ślubie ze słynnym piłkarzem, otworzyła swój talent na cały świat i wypuściła pierwszą linię odzieży Victoria Beckham.

Wszystko zaczęło się od własnej firmy produkującej odzież jeansową dVb Style. Pierwsza linia jeansów została stworzona dla marki Rock & Republic i cieszyła się ogromną popularnością. Ten sukces zainspirował Victorię do stworzenia własnej marki Beckham Brand Ltd. Ta grupa obejmuje wiele innych marek, ale jedną z nowych jest Victoria by Victoria Beckham. To sukienka młodzieżowa dla dziewcząt do 25-30 lat. Mimo wszystkich kanonów mody, do których przylgnęła Victoria, kolekcja ta okazała się dość jasna, bogata, o bardziej odważnych kolorach i oryginalnych stylach.

Ubrania Victorii Beckham to nie tylko dżinsy i T-shirty, ale także luksusowe sukienki, płaszcze, garnitury do spodni. Projektant nie jest ograniczony do wydania serii niektórych modeli, pod marką dVb w 2006 roku, Beckham wprowadza na rynek linię akcesoriów. Jest to tak lubiane przez jej okulary przeciwsłoneczne, damskie torebki, paski i biżuterię. Ponadto produkowane są kosmetyki V-Sculpt i linia perfum Intimately Beckham, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Do chwili obecnej marka Victoria Beckham jest popularna, została doceniona przez wielu wielbicieli stylu tej dziewczyny, a także znanych współpracowników, gwiazd Hollywood: Drew Barrymore, Cameron Diaz, Oprah Winfrey, Jennifer Lopez, Kristen Stewart i inni. Oryginalne kolekcje odzieży Victorii Beckham często można zobaczyć na Fashion Week w Londynie, Mediolanie, pokazach mody we Włoszech, Ameryce, Francji. Ostatnio Victoria coraz częściej produkuje kolekcje sukienek. W modelach występuje wpływ kultowego stylu Grace Kelly i Audrey Hepburn.

Victoria Beckham, młoda, ale już odnosząca sukcesy marka, zakochała się w wielu i została zauważona przez modnych krytyków. Ostatnio był nominowany do jednej z najbardziej prestiżowych nagród w świecie mody - British Fashion Awards. Nie jest to zaskakujące, ponieważ linia ubrań Victorii Beckham jest ucieleśnieniem wykwintnego smaku, nienagannego poczucia stylu jej wybitnego założyciela. Kupując jej obrazy, możesz stać się zarówno kobiecą kobietą, jak i stylową, pewną siebie kobietą, którą jest sama Victoria.

victoria beckham clothing1victoria beckham clothes2victoria beckham clothes3
victoria beckham clothing4victoria beckham clothes5victoria beckham clothes6
victoria beckham clothing7victoria beckham clothes8victoria beckham clothes9