Włosy, oczywiście, nie zęby, więc po uprawie odrastają. Ale nie rozwijają się tak szybko, jak wiele dziewcząt by tego pragnęło, więc zanim udekorujesz fryzurę z hukiem, warto wiedzieć i zrozumieć, czy to przychodzi do ciebie. Myślenie, że grzywka to włosy przycięte do brwi lub nieco wyższe, jest złe. Ten element fryzury ma wiele odmian, więc decyzję o tym, jaki typ osoby ma grzywkę o określonym kształcie i długości, należy zaufać profesjonalistom, czyli stylistce fryzjera. Ale znajomość ogólnych zasad nie zrobi ci krzywdy.

Rodzaje bobslei

Chelochka może być długa lub krótka, prosta lub ukośna, idealnie równa lub odważna asymetryczna. Ostatnio w tym trendzie proste cięcie włosów , podkreślając piękno kości policzkowych, wygląd. Kto idzie prosto prosto grzywka? Przedstawiciele płci pięknej z owalną twarzą i wysokim czołem. Taki huk w połączeniu z niekończącą się fryzurą wygląda niesamowicie stylowo. Jeśli masz luksusowe, kręcone włosy, styliści nie zalecają noszenia prostych grzywek, ponieważ ich codzienne rozciąganie za pomocą "prasowania" lub stylizatora nie doda zdrowia Twoim włosom. Jeśli masz owalną twarz, to prosta, składająca się z wielu warstw grzywki, wizualnie ją rozciągnie.

Kto jest hukiem 1Kto jest bang 2Kto jest bang 3

Ogólnie rzecz biorąc, najprostszym sposobem, by odpowiedzieć, jest to, do kogo jest dziś skośny huk. Wszystko bez wyjątku! Ze względu na różnorodność długości, kształtów i możliwości układania, ukośne huki umiejętnie maskują wszelkie wady twarzy. Okrągła lub kwadratowa twarz wizualnie rysuje wydłużoną wersję ukośnych grzyw. I tylko właściciele modnych, kręconych zamków, zwiniętych w kłębek mogą powodować niedogodności, ponieważ ich wyrównanie w ciągu dnia będzie wymagać więcej niż raz.

Kto jest huk 4Kto jest hukiem 5Kto jest bang 6

Jeśli chodzi o gęstość grzywki, styliści zalecają trzymać się zasady: im dłuższe włosy, tym grubszy powinien być huk. Jednak nie ma wyjątków. Właściwe rysy twarzy mogą być zaniedbane. Zwróć uwagę, że prosty, gruby huk podkreśla otaczające policzki, policzki i nos właściciela, dlatego ważne jest, aby utrzymać skórę w zdrowym stanie i na czas uciekać się do kosmetycznych masek oczyszczających.

Długość Bang

Chelochki potrafi dopasować kształt twarzy, więc przy wyborze długości ważne jest, aby budować na jej kształcie. Kto jest prostym długim grzywką? Kobiety o typie okrągłym lub kwadratowym. Pasemka lekko opadające na kości policzkowe, wizualnie wydłużają twarz. Krótki huk trafia do kogoś, kogo natura ma okrągłą lub owalną twarz. Jeśli czoło jest niskie, zaleca się noszenie rozdartego, czyli bardzo wyprofilowanego cheloku.

Kto jest huk 7Do kogo trafi grzywka 8Do kogo trafi grzywka 9
Kto jest hukiem 10Kto jest bang 11Do kogo trafi grzywka 12
Do kogo trafi huk 13Do kogo trafi grzywka 14Do kogo trafi grzywka 15