Brytyjska modelka Kate Moss - jedna z najlepiej opłacanych celebrytek w świecie show biznesu. Chwała dla gwiazdy powróciła w latach 90., kiedy Kate stała się uosobieniem stylu " szyk heroiny ".

Kariera dziewczyny rozpoczęła się w 1988 r. Od niesamowitego spotkania na nowojorskim lotnisku z jednym ze słynnych w tym czasie właścicieli agencji modelek. Twarz młodego Mossa była interesująca i odpowiednia do okładek błyszczących czasopism. Od tego czasu Kate Moss zaczęła otrzymywać najdroższe umowy, których nigdy nie odmówiła. Podczas swojej kariery supermodelki Kate starała się również występować jako aktorka. Jednak filmografia Ket Moss ogranicza się tylko do dwóch epizodycznych ról.

Pomimo szybkiego rozwoju kariery, gwiazda Kate Moss rozbiła się w 2005 roku, kiedy model został zabrany przy użyciu poważnych leków. Szkodliwe uzależnienie Kate odzwierciedlało się nie tylko w pracy, ale także w jego życiu osobistym. Jednak pomimo poważnego kryzysu życiowego, gwiazda przeszła kurację, po której, dzięki wsparciu przyjaciół z showbiznesu, odzyskała dawny status supermodelki. Zmiany nastąpiły także na froncie miłosnym, kiedy w 2007 Moss spotkał gitarzystę Jamiego Hinsa, aw 2010 roku oficjalnie zarejestrował małżeństwo.

Kate Moss jest idolem dla wielu dziewczyn, które marzą o karierze modelki. Szybko osiągając wyżyny chwały, Kate udało się ją utrzymać, zdobyć wszystkie podium na świecie i stać się najlepiej opłacanym modelem na świecie. Jej styl i zasady życia są godne naśladowania.

Biografia Kate Moss 1Biografia Kate Moss 2Biografia Kate Moss 3
Biografia Kate Moss 4Biografia Kate Moss 5Biografia Kate Moss 6

Ubrania Kate Moss

Oczywiście, bogate życie Kate Moss nie mogło nie pomijać jej stylu ubioru. To ona uosabiała modę styl unisex . I wielu stylistów wielokrotnie mówili, że wszystko, co ubiera Kate, zamienia się w złoto. Parametry postaci Kate Moss pozwalają jej z powodzeniem eksperymentować przy wyborze ubrań. Dlatego gwiazda otrzymała tytuł "ikony stylu". Jednym z najbardziej pamiętnych strojów Kate Moss była suknia ślubna. Elegancka szyfonowa sukienka z długim trenem w połączeniu ze złotym haftowanym obszyciem i przewiewnym welonem sprawiła, że ​​Kate stała się prawdziwą królową. To samo dotyczy stylu ulicy Kate Moss. Najwyższy model zawsze pozostaje kobiecy i elegancki. Nawet kiedy idzie na spacer z rodziną.

Tatuaże z Kate Moss

Jednym z małych żartów w życiu Kate Moss była dekoracja ciała z tatuażami. Ale, pomimo skandalicznej osobowości, model wybiera wzory raczej małe i zadbane. Przez długi czas skóra Kate jest ozdobiona kotwicą na prawym nadgarstku i małym sercem po lewej. A ostatnio Moss zrobił bardzo zabawny rysunek na małym grzbiecie w postaci dwóch małych ptaków. To właśnie ten tatuaż Kate Moss oszacował na kilka milionów euro, co nie jest zaskakujące dla jednej z najlepiej zarabiających gwiazd.

Kate Moss jest idolem dla wielu dziewczyn, które marzą o karierze modelki. Szybko osiągając wyżyny chwały, Kate udało się ją utrzymać, zdobyć wszystkie podium na świecie i stać się najlepiej opłacanym modelem na świecie. Jej styl i zasady życia są godne naśladowania.

Biografia Kate Moss 7Biografia Kate Moss 8Biografia Kate Moss 9
Biografia Kate Moss 10Biografia Kate Moss 11Biografia Kate Moss 12