Zasadniczo światowej sławy wybiegi nigdy nie pozwalały cieszyć się apetycznymi i zdrowymi postaciami kobiecymi. Ale nawet mając to na uwadze, styl szyku heroiny stał się bardzo szczególnym zjawiskiem.

Historia blasku kokainy i szyku heroiny

Wszystko zaczęło się w latach 90., kiedy bezprawie, zepsucie, niebezpieczne narkotyki, kluby i wielkie pieniądze przestały być regularną i legalną przynależnością tylko wąskiego cyganerii społeczeństwa. W tym czasie słynny projektant mody Calvin Klein odważy się wziąć odpowiedzialność za promocję takich zjawisk jak styl życia. Główną tendencją nie jest smukłość dziewcząt, ale wycieńczenie i okropna szczupłość. Szczyt seksualności jest niezwykłym mglistym spojrzeniem, cały świat pełen jest modnej pretensjonalnej beztroski. Ikona szyku heroiny staje się Kate mech która zarówno słowami, jak i czynami dowiodła swojej miłości do narkotyków. Model stał się prawdziwą personifikacją świetności heroiny. Gdy szyk heroiny stał się popularnym trendem, został warunkowo podzielony na dwa rodzaje - ciężki i lekki. Pierwszy typ charakteryzowały nie tylko dane zewnętrzne, ale także styl życia, w którym nie było miejsca na racjonalność lub jakiekolwiek ograniczenia moralne. Drugi typ polegał tylko na naśladowaniu pierwszego - główne zewnętrzne cechy i cechy zostały przyjęte. W tym okresie kobiecość i piękno były poza popularnością, a moda wyróżniała się agresją, niebezpieczeństwem i złością.

Charakterystyczne cechy stylu

Jeśli chodzi o styl szykownych strojów heroinowych, podkoszulki z alkoholikami, długie T-shirty o kilku rozmiarach większe od wymaganej wielkości, legginsy i obcisłe dżinsy o ciemnych odcieniach, które jeszcze bardziej podkreślały cienkość nóg, zdecydowanie zajęły w nim swoje miejsce. Modele Heroin-chic są wyczerpane i nieostrożne, noszą duże rozmiary modne okulary , zamknięte od wścibskich oczu rozszerzone źrenice. Są piękne, z papierosem w dłoniach, cynicznym spojrzeniem i nieostrożną, rozczochraną fryzurą. Główną cechą tej epoki jest androginia, która miała usunąć różnice między płciami. Perfumy i odzież uniseksowa stały się popularne. Charakterystyczne cechy niedokładności charakteryzowały również szykowną kreację heroiny - ciemne oczy, a nawet cienie pod oczami. Ten trend w stylu spowodował ogromną ilość szalejącej krytyki, szczególnie ze strony grup osób, które borykały się z rozprzestrzenianiem i używaniem środków odurzających.

heroina chic1heroina chic2heroina chic3
heroina chic4heroina chic5heroina chic6
heroina chic7heroina chic8heroina chic9