Spójrz na olśniewający sen wielu dziewcząt. W końcu jest modne i stylowe. Jest to częściowo prawda, ale nie należy zapominać, że "glamour" jest tłumaczony z angielskiego jako "blask", "perfekcja". Dlatego nie myśl, że wyglądający efektownie oznacza nosić jasne rzeczy i wyróżniać się od tłumu. Jednocześnie należy być świadomym wszystkich modnych nowości i śledzić trendy w świecie mody.

Jak stworzyć efektowny wizerunek?

W obrazie glamour jest kilka funkcji. Postaramy się je podkreślić.

Po pierwsze, szafa musi koniecznie zawierać jasne rzeczy. Jedna z rzeczy twojego wizerunku powinna zdecydowanie być solidna i jasna. Spróbuj zharmonizować to ze swoim stylowy wygląd . Niezbędnym atrybutem atrakcyjnego wizerunku są również lakiery do obuwia i akcesoria. Tylko nie przesadzaj. Wszystko powinno być w umiarkowaniu.

Po drugie, jeśli lubisz i umiesz chodzić na wysokich obcasach, to ten styl jest dla Ciebie, ponieważ wymaga obowiązkowego noszenia butów na wysokim obcasie przez cały rok. Są to warunki nienagannego obrazu.

Po trzecie, pamiętaj, aby stworzyć wizerunek dziewczyny w stylu glamour, będziesz musiał kupić kilka rzeczy z futra, najlepiej z długą drzemką. Futro jest oznaką luksusu i nieskazitelności obrazu.

Po czwarte - akcesoria. Rękawice zawsze były noszone przez arystokratów. Ten dodatek jest nadal uwielbiany przez wielu fashionistek nie tylko jako środek ochrony przed zimnem, ale także jako efektowny dodatek do sukienki. Szczególnie szanowane długie rękawiczki. Dzięki nim Twój wizerunek będzie wyglądał elegancko i szykownie. Nawiasem mówiąc, rękawice mogą być nie tylko skórą, ale także koronką, która przy odpowiedniej kombinacji dodaje kobiecej kobiecości do wizerunku.

Gdy myślisz o eleganckim stylu swoich ubrań, zawsze wyobrażaj sobie, że jesteś wysoko postawioną osobą, która powinna wyglądać idealnie i stać się przykładem doskonałego smaku. Pamiętaj - glamour to nie jasność i wulgarność w jednej butelce. Ten styl jest ucieleśnieniem elegancji i arystokracji.

Styl glamour 1Glamour style 2Efektowny styl 3
Efektowny styl 4Efektowny styl 5Efektowny styl 6
Seksowny styl 7Efektowny styl 8Seksowny styl 9