Styl lat siedemdziesiątych znów wraca do mody, więc należy zwrócić uwagę na ubrania w różnych kwasowych kolorach: fioletowym, żółtym, różowym, zielonym i innych trujących. Ale jak nosić ubrania koloru kwasu, aby nie wydawać się bez smaku i wulgarne?

Jaki jest kolor kwasu?

Oczywiście warto pamiętać, że każdy kwasowy odcień doskonale łączy się z klasycznym czarnym kolorem, dlatego przy użyciu czarnego płaszcza przeciwdeszczowego lub garnituru można bezpiecznie nosić jasną bluzkę, a także różnorodne dodatki z trującymi odcieniami. Również odpowiedni i odpowiedni manicure. Zapamiętaj zasadę, że jeśli bierzesz jakiś jasny odcień jako podstawę swojego stroju, nie możesz użyć więcej niż trzech kolorów. Ponadto jeden z tych odcieni musi być koniecznie neutralny i spokojny - biały, czarny, delikatnie beżowy. Z jasnych kolorów jeden jest opcjonalny, a drugi jest podstawowy.

Jeśli chcesz zaskoczyć wszystkich wokół siebie jasnymi i niezwykłymi kombinacjami, musisz skupić się na pokazach światowej sławy projektantów, ponieważ w takich kolekcjach znajdziesz najbardziej udane kombinacje najbardziej niekompatybilnych kolorów. Kiedy na jednej części ubrania jest kolorowy i jasny wzór lub raczej duży wydruk , inne produkty muszą być spokojne i monotonne. W tym przypadku możliwe są również wyjątki - baletowe i T-shirt z jasnymi kwiatowymi wzorami i szortami lub spodniami - taki zestaw będzie wyglądał dość organicznie.

Acid odzież

Odzież kwasowa może być noszona w ciągu dnia, wybierając proste i surowe style, wśród których mogą być sukienki i płaszcze przeciwdeszczowe w stylu lat 60-70. Takie produkty mogą mieć różne odcienie, ale czyste linie, minimalna ilość akcesoriów i wykończeń sprawiają, że można jednocześnie wyglądać stylowo i świeżo, podkreślając ich kobiecość. Z pewnością będziesz wyróżniać się w oczach innych w tak oryginalnym, codziennym stroju.

Obrazy neonowe i kwaśne sugerują odrzucenie dużej liczby jasnych kosmetyków. Kiedy zamierzasz kupić coś w kolorze neonowym, spójrz uważnie, czy zbliżysz się do koloru Twojej skóry, ponieważ czyste, monochromatyczne i jasne kolory często powodują zmęczenie wyglądu.

W strojach sportowych i strojach kąpielowych możesz bezpiecznie bawić się cieniami i kształtami, jednocześnie podkreślając swoją indywidualność.

Kwasowy kolor w ubraniach 1Kwasowy kolor w ubraniach 2Kwasowy kolor w ubraniach 3
Kwasowy kolor w ubraniach 4Kwasowy kolor w ubraniach 5Kwasowy kolor w ubraniach 6
Kwasowy kolor w ubraniach 7Kwasowy kolor w ubraniach 8Kwasowy kolor w ubraniach 9