Wszyscy interesują się modą: mężczyźni i kobiety, starsi i młodzi ludzie, ludzie o różnych poziomach dochodów. A to zainteresowanie jest wspierane przez dużą armię projektantów i couturierów, reprezentujących różne marki handlowe i domy mody.

Najbardziej znane, być może, można nazwać włoskimi domami mody. Wynika to najprawdopodobniej z faktu, że cała branża włoskiej mody przestrzega prostej zasady: "jakościowo, elegancko i nie wydawaj dużo pieniędzy". Wszyscy słyszeli tak znane włoskie marki jak Rrada , Giorgio Armani, Versace, Valentino.

Dla pięknych pań

Wszystkie pokazy włoskiej mody są nasycone duchem miłości do kobiety. A Mediolan jest uznawany za jeden z centrów światowej branży mody. Kolekcje kobiet są tradycyjnie oglądane przez widzów w lutym i wrześniu. Od 2009 roku, po przyjęciu programu Milano kocha modę, główne pokazy można zobaczyć na wielkich ekranach ustawionych na ulicach miasta.

Włoska moda dla kobiet łączy francuski luksus i wyrafinowanie z amerykańską naturalnością i wygodą. Prostota cięcia jest rekompensowana bogactwem tkanin. W tym sezonie włoska moda stawia na zestresowaną kobiecość i obfituje w rozmaite style strojów. Na szczycie popularności będą sukienki z kontrastującymi wstawkami w tak zwanym stylu "kolor-blok".

Włoski przemysł modowy uwielbia wszystkie kobiety - i są one cienkie, a przyniosę im znaczące korzyści. Niektóre domy mody, na przykład słynna marka Elena Miro, specjalizują się w produkcji ubrań dla pełnej urody. Włoska moda dla pełnych kobiet sugeruje, że w tym sezonie preferuje się modele, które podkreślają kształt i luksus form.

Szczególne miejsce wśród modnych włoskich marek zajmuje tak znany dom mody, jak Missoni, specjalizujący się w produkcji dzianin. Wszyscy miłośnicy przytulnych dzianin znają rysunek "zygzak Missoni". Włoska dziana moda nowego sezonu oferuje rzeczy o gładkich liniach i miękkich fałdach, ale o jasnych kolorach.

Modne ulice Włoch

Włochy od dawna są centrum nie tylko mody, ale także ulicy. Włoska moda uliczna łączy w sobie elegancję, elegancję i prostotę. Ubrania zwykłych Włochów nie są pretensjonalne, ale wygodne i proste, ale wyglądają tak pięknie, jakby osobisty stylista wyczarował obraz. Połączenie praktyczności i wygody z pięknem i szyksem to główna cecha mody na ulicach Włoch.

moda włoska 1włoska moda 2włoska moda 3
włoska moda 4włoski styl 5włoska moda 6
włoska moda 7włoska moda 8włoska moda 9