Dziś nowe słowo w świecie mody i stylu - "łuk" - staje się coraz bardziej popularne, co dla wielu pozostaje niezrozumiałe. Co oznacza słowo "łuk" w modzie?

Łuk pochodzi od angielskiego słowa "look" i oznacza obraz, ale w bardziej precyzyjnej, konkretnej interpretacji. Tak właśnie wygląda osoba w danej chwili, a to wszystko tworzy obraz jako całość: fryzurę, ubrania, buty, akcesoria, makijaż. Wszystkie najdrobniejsze szczegóły są bardzo ważne dla tworzenia cebuli, to one tworzą ogólny obraz, jedną całość.

Co oznacza cebula w modzie? Ta koncepcja może być przekazana przez cytat: "Stop, natychmiast, jesteś piękna". Cebula odzwierciedla wrażenie, jakie człowiek wywiera na innych tu i teraz, w tym momencie, a nawet na drugi raz. Ta koncepcja jest bardzo konkretna i niezwykle ważna dla wszystkich współczesnych projektantów. W końcu dosłownie walczą o to, by ich ubrania i dodatki przyciągały uwagę, sprawiały, że wstrzymywały oddech i sprawiały, że teraz chciałyby kupić to coś. Stwórz dobry łuk - to zadanie każdego projektanta w naszych czasach.

Łuki i moda uliczna

Pojęcie "cebuli" stało się szeroko stosowane w Internecie, co oznacza, że ​​jest również charakterystyczne dla mody ulicznej. W dzisiejszej rzeczywistości ulica stała się swego rodzaju analogiem na podium, a wielu, idąc na spacer, starają się zaskoczyć i zachwycić wszystkich wokół, dobrze, a przynajmniej przyciągnąć uwagę. Tworząc dobry łuk, na pewno osiągniesz podobny rezultat.

Aby ocenić swoją poczucie stylu i smaku, nie trzeba brać udziału w pokazach mody ani uczestniczyć w wydarzeniach towarzyskich. Współczesna młodzież nie toleruje takich formalności i oficjalnych organów. Wszystko, co chce osiągnąć fashionista lub fashionistka, to stworzyć taki łuk, aby na ulicy zwrócić mu całą uwagę. Jasny łuk jest celem mody ulicznej.

czym są łuki w modzie 1czym są łuki w modzie 2jakie są łuki w modzie 3
czym są łuki w modzie 4co to jest łuk w modzie 5czym są łuki w modzie 6
co to jest łuk w modzie 7czym są łuki w modzie 8jakie są łuki w modzie 9