Piękne poszarpane jeansy, których zdjęcia widzimy na łamach magazynów modowych, inspirują nas do ręcznych wyczynów. Wydaje się, że trudno jest zamienić stare dżinsy, które są bezczynne na półce, w modne rzeczy? Ale jeśli raz spróbowałeś użyć nożyczek, aby nadać nowej rzeczy nowe życie, to wiesz, że nie wszystko jest tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Często takie przedsięwzięcia kończą się w tych spodniach, po nieudanych eksperymentach, zamieniają się w szorty , aw najgorszym przypadku, wysłany do kosza. W tym artykule powiemy Ci, jak pięknie jest rozerwać dżinsy, czemu towarzyszą jasne instrukcje fotograficzne. Zapewniamy, że twoje stare dżinsy staną się ozdobą twojej garderoby!

Stylowe wycięcia

Kilka zgrabnych (lub nie) cięć na dżinsach jest w stanie przekształcić je nie do poznania. Klasyczne proste jeansy z parą nacięć na nogawce zyskują nowe życie. Ale nie spiesz się, aby odebrać nożyczki! Najpierw określ kąt, w którym znajdują się nitki osnowy. Zazwyczaj są pomalowane na biało. Ten wątek nie może zostać przecięty, ponieważ będzie maskował sekcję tkaniny. Przed wykonaniem nacięcia, oznacz jego długość ołówkiem lub kredą. Następnie ostrożnie pociąć tkaninę. Do tego celu nie polecamy nożyczek, ale noża biurowego do papieru. Cienkie, ostre ostrze pomoże uniknąć nadmiernego "puszystości" cięć. Po wykonaniu nacięcia, igły lub igły naciągnij białe nici i puść główne (niebieskie, niebieskie, czarne). Powstała fringe perfekcyjnie maskuje nici, które nie pozwalają na zwiększenie nacięcia.

jak pięknie rozerwać dżinsy 1jak pięknie rozerwać dżinsy 2

Liczba takich cięć na dżinsy zależy tylko od twoich pragnień. Jeśli chcesz, aby dżinsy były bardziej żywe i stylowe, umieść pod nacięciem gęstego materiału z ulubionym drukuj . Wynik końcowy jest zadowalający? Następnie bezpiecznie uszyć strzępek!

Tworząc cięcia w postaci skomplikowanych kształtów, nie zapominaj, że przy praniu ten wystrój może się zmienić nie do poznania, nie na lepsze. Aby zapobiec utracie kształtu nacięcia, przyklej kawałek nietkanego materiału lub taśmy klejącej z niewłaściwej strony dżinsów. Możesz przetwarzać plastry i ręcznie ściegi, ale prawie nie można tego zrobić niedostrzegalnie.

Scuffs

A teraz o tym, jak zrobić piękne, zgrane dżinsy bez nacięć, które nawet przy schludnym praniu mogą stracić swój kształt i "rozłożyć się". Wszystko, co musisz mieć pod ręką to zwykła tarka, kawałek pumeksu i haczyk do robienia na drutach. Więc zaczynajmy! Przede wszystkim ustalamy miejsce, w którym będą zadrapania. Zazwyczaj są one wykonane na spodniach lub tylnych kieszeniach. Miejsca te powinny być oznaczone kredą, aby nie dać się ponieść emocjom i nie zepsuć dżinsów. Wycieranie jest wygodniejsze dzięki zakładaniu jeansów. Najpierw ostrożnie, bez specjalnego wysiłku, trzy tarki do dżinsów. To ważne! Wszystkie ruchy przy pomocy pływaka muszą przebiegać wzdłuż głównych gwintów, czyli poziomo do podłogi! Jeśli niektóre struny nie ustępują, możesz je rozerwać za pomocą szydełka na drutach. Kiedy kolorowe nitki zostaną usunięte, a pozostaną tylko białe, weź pumeks i delikatnie ocieraj brzegi. Po pierwsze, nici puchną, a po drugie, uzyskasz płynne przejście koloru (efekt bieli).

jak pięknie zgrać dżinsy 3jak ładnie rozedrzeć dżinsy 4
jak pięknie rozerwać dżinsy 5jak pięknie rozerwać dżinsy 6

Można zrobić szczeliny między białymi nitkami, ale nie przecinać ich na dole. Lepiej jest zostawić nitkę do centymetra z każdej strony, puchnąc ją. To przedłuży "życie" dżinsów po wielu praniach.

Teraz wiesz, jak piękne jest robienie marszczonych jeansów, aby tworzyć codzienne modne zdjęcia młodzieży. W naszej galerii zobaczysz zdjęcie, które z pewnością zainspiruje Cię do stworzenia arcydzieła stworzonego przez człowieka.

jak pięknie rozerwać dżinsy 7jak pięknie rozerwać dżinsy 8jak pięknie rozerwać dżinsy 9
jak pięknie rozerwać dżinsy 10jak pięknie zgrać dżinsy 11jak pięknie rozerwać dżinsy 12