Zdolność do robienia nowych rzeczy ze starych rzeczy jest droga. I z pewnością każda dziewczyna przynajmniej raz próbowała coś takiego zrobić - na przykład udekoruj swój stary t-shirt własnymi rękami , szyć na ulubionej aplikacji plecakowej lub zrobić nową torbę ze starymi dżinsami i tym podobne.

Prawdopodobnie, jeśli zaczniesz grzebać w szafie, każdy z nas prawdopodobnie znajdzie tam dżinsy, które nie były noszone przez długi czas. Mogą to być spodnie wykonane z grubych grubych dżinsowych lub rozciągliwych spodni, które nie wyglądają zbyt nowocześnie i modnie, aby można je było nosić, lub po prostu nudzą, co często się zdarza. W każdym razie gruz w szafach i sytuacje, w których jest wiele rzeczy i nie ma nic do noszenia, są znane każdej dziewczynie, ponieważ wyrzucanie tego, co kiedyś kochałeś i nosiłeś z przyjemnością, jest zawsze trudne. Ale jest rozwiązanie, ponieważ zawsze możesz zrobić stylowe jeansowe szorty własnymi rękami.

Jak zrobić szorty ze starych dżinsów?

Bardzo łatwo jest wykonać spodenki jeansowe z dżinsów, ale odpowiedni powinien być również model jeansowy. Na przykład spodnie jeansowe o niskiej talii są idealne, ale szorty wykonane z dżinsów z nadmierną talią nie będą wyglądać zbyt dobrze.

Ponadto, idealne na szorty pasują ciasne jeansy, ale spodnie, gdzie rozkloszowany zaczyna się od bioder, a także spodnie, "banany" - zła opcja.

Dziś uzupełnimy naszą garderobę o ombre-style obdarte jeansowe szorty.

zgrywanie dżinsowych szortów zrób to sam 1
 1. Aby to zrobić, potrzebujemy starych lub starszych dżinsów. Połóż je na sobie i ołówek zaznacz długość przyszłych spodenek.
 2. podarte dżinsowe szorty zrób to sam 2
 3. Przytnij nogę nożyczkami wzdłuż zamierzonej linii. Robimy to samo z drugą nogą.
 4. podarte spodnie jeansowe zrób to sam 3
 5. Teraz mamy szorty na powierzchni, które nie pogarszają się od wybielacza, lub że nie jest to szkoda zepsuć. Wziąć białość lub wybielacz i wlać go do rozpylacza. Połóż umysłowo szorty w połowie poziomo i posyp z białą w dolnej połowie szortów - z przodu iz tyłu.
 6. podarte dżinsowe szorty zrób to sam 4
 7. Niech leżą przez około piętnaście minut. Gdy szorty ulegną przebarwieniu, należy je przepłukać wodą (nie myć).
 8. podarte spodnie jeansowe zrób to sam 5
 9. Aby zrobić grzywkę na spodzie szortów, weź nożyczki lub dowolny ostry przedmiot lub papier ścierny i potrzyj je wokół krawędzi przyciętych szortów. Możesz ciągnąć za krawędzie tkaniny rękoma.
 10. podarte dżinsowe szorty zrób to sam 6
 11. Teraz zrobimy kreatywne dziury w szortach, do tego trzeba złożyć spodenki i zrobić nacięcie nożyczkami, a następnie pogłaskać dłonie. Dokonuj takich cięć w kilku miejscach. Następnie szorty należy prać w pralce, dodając proszek, aby nie poczuć zapachu bieli i jeszcze bardziej wyciąć nacięcia.
 12. podarte dżinsowe szorty zrób to sam 7
 13. Następnym krokiem będzie wykonanie dżetów i nitów. Będziemy potrzebować zestawu fusybli, które są przyklejone żelazkiem. Połóż nity w dowolnej kolejności na szortach, połóż materiał na wierzchu i wyprasuj.
 14. podarte spodnie jeansowe zrób to sam 8podarte spodnie jeansowe zrób to sam
 15. Nity i cyrkonie mogą ozdobić szorty zarówno z przodu, jak iz tyłu.
podarte spodnie jeansowe zrób to sam 10

Oto wynik naszych starań! Twoja garderoba jest wypełniona nowymi spodenkami i spędziliśmy na niej bardzo mało czasu i pieniędzy.

Cekinowe spodenki jeansowe

Kolejną świetną opcją dekoracyjną jest szycie na cekinowych spodenkach. Aby rozpocząć, należy nanieść wzór lub rysunek za pomocą zwykłego długopisu, a następnie przemyć lub wkleić cyrkonie. Oczywiście, jeśli używasz igły i nici, a nie kleju, możesz być pewny, że aplikacja nie zdzieje się podczas prania.

Jeansowe szorty z koronką

Jeansowe szorty z koronką, które dziś nie ma w każdej modnej kobiecie, również nie są konieczne. Do tego potrzebujemy wszystkich tych samych szortów ze starych jeansów i wszelkich kawałków koronki. W wyspecjalizowanych sklepach na sprzedaż koronki ze specjalną naklejką na tylnej stronie, która jest przymocowana do dowolnego materiału, jeśli prasujesz go żelazkiem. Możesz również kupić specjalny przezroczysty klej i samemu przymocować koronkę do szortów.

Jak inaczej udekorujesz spodenki jeansowe własnymi rękami? Koraliki, które imitują perły, pomogą ci w tym. Takie spodenki można nosić nie tylko w codziennym życiu, ale także noszone w nocnym klubie.