Po pierwsze, standard kobiecego piękna jest niemal mityczną koncepcją. Po prostu nie istnieje! A jeśli istnieje kobiecy standard, to nie jeden, bo jak wiele osób - tak wiele opinii, które nie zawsze pokrywają się. Niezależnie od tego, co zaskakuje zmieniającą się modą, niezależnie od tego, co eksperci od urody piszą w popularnym połysku, wszystko nie ma nic wspólnego z jednym standardem dla kobiet. Każda nowa próba ustanowienia pewnego standardu w wyglądzie lub postaci jest narzędziem, za pomocą którego projektanci, styliści, wizażyści, właściciele mediów, a nawet plastycy mają wpływ na psychologię pięknej połowy ludzkości. A najbardziej uderzającą rzeczą jest to, że kobieta, która stara się pod każdym względem zbliżyć do standardu mody, nagle uświadamia sobie, że ludzie nie dostrzegają takiego piękna.

Kryteria urody

Naturalność zawsze była i będzie o krok przed sztucznością. Nigdy umiejętnie przedłużone włosy i paznokcie nie będą wyglądały tak atrakcyjnie, jak naturalne, ale to nie znaczy, że nie musisz dbać o naturalny prezent. Piękna dziewczyna - To przede wszystkim zdrowie jej skóry, paznokci, włosów, a to można osiągnąć tylko wtedy, gdy przestrzegasz zasad żywienia, uprawiania sportu, dbania o ciało i twarz.

Modny połysk często oferuje swoim czytelnikom wspólny wizerunek, stanowiący standard piękna dla kobiet. Niektóre "identyfikatory" odnoszą sukcesy, podczas gdy inne są naprawdę zaskakujące, ponieważ w opinii większości ludzi idealne cechy tworzą niesamowicie odrażający obraz. Zapewne sekretem jest to, że autorzy takich portretów nie zawsze biorą pod uwagę odbiorców, dla których przeznaczony jest żeński "ideał". Zgadzam się, trudno będzie Słowianowi docenić piękno Afroamerykanki, podczas gdy Słowianka z jej pięknem najprawdopodobniej nie pokona przedstawiciela kraju Wschodzącego Słońca.

standard piękna 1standard urody 2standard piękna 3

Nawiasem mówiąc, gwiazdy, które ustanawiają modę bez wstydu, zdają sobie sprawę, że od dawna nie przestrzegają pewnych trendów, ponieważ nauczyły się z własnego doświadczenia, że ​​bycie naturalnym jest o wiele bardziej atrakcyjne. Główną umiejętnością, którą należy opanować na drodze do własnego piękna, jest prawidłowe skupienie się na zaletach zewnętrznych i figuralnych oraz prawidłowe ukrycie wad. Jeśli jesteś szczęśliwy, żyj własnym życiem i ciesz się każdą minutą, to jesteś na dobrej drodze!

W różnych czasach kobiety i mężczyźni byli zafascynowani pięknem płci pięknej, której pojawienie się często wzajemnie się wykluczało (blond brunetki, chudy bufiasty, niebieskooki, brązowooki itd.). W naszej galerii można zobaczyć kobiety, które są powszechnie akceptowanymi ideałami piękna.

standard piękna 4standard piękna 5standard piękna 6
standard urody 7standard piękna 8standard urody 9
standard urody 10standard urody 11standard piękna 12