Blokowanie kolorów w wyrażeniu stało się ostatnio dość powszechne w branży modowej i teraz możemy kontemplować je na stronach czasopism, usłyszeć z ekranów telewizyjnych ... Ale co to oznacza? I ile może być ważne, aby kobiety mody i kochanków ubierały się jasno? Zastanówmy się, jakie jest blokowanie kolorów i co, jak mówią, jest zjedzone.

Tęcza w twoich rękach

Blokowanie kolorów w modzie to technika kolorystyczna, w której jasne kolory kontrastowe są łączone w jednym stroju. Niekoniecznie muszą być neonami, może to być na przykład kombinacja bieli i niebieskiego, ale co najważniejsze - są różne, kontrastujące z naturą. I pożądane jest, aby rzeczy były bez wydruków i wzorów, monochromatycznych, wtedy ten obraz będzie wyglądał o wiele bardziej efektywny.

Lakoniczny i oryginalny strój w kontrastującej kolorystyce może odświeżyć Cię, przyciągnąć uwagę. I to pomimo faktu, że nie ma specjalnych przyjemności w tym stylu. Najważniejszą rzeczą jest umiejętne łączenie kolorów, aby nie stać się jak światło uliczne lub kąpiel pawia w wiadrze z farbą.

Na przykład, jeśli chcesz używać blokowania kolorów w ubraniach, najprostszą opcją jest opcja łączenia elementów o bogatym kolorze z bielą. Na przykład jasnożółta bluzka i biała spódniczka lub niebieskie spodnie i biały podkoszulek. Interesujące są także zabarwione kombinacje. Ekspresyjny fiolet w połączeniu z jasną fuksją lub błękitem z kobaltem. Jeśli jesteś gotowy na odważne eksperymenty i jesteś pewny siebie poczucie stylu , a następnie spróbuj najbardziej niesamowitych kombinacji kolorów, które łączą nie tylko dwa, ale trzy lub nawet cztery kolory. Na przykład czarny, różowy, fuksja i sałatka. Tutaj opcje są po prostu nieskończoną liczbą.

Również blok koloru może być użyty na paznokciach. Wygląda bardzo stylowo i jasno. Manicure z kolorowym blokiem używa kilku kolorów. Ponownie możesz wybrać schemat kolorów według własnych upodobań, kierując się zasadami opisanymi powyżej.

blokowanie kolorów 1blokowanie kolorów 2blokowanie kolorów 3
blokowanie kolorów 4blokowanie kolorów 5blokowanie kolorów 6
blokowanie kolorów 7blokowanie kolorów 8blokowanie kolorów 9