Wśród różnorodności gatunków rodzaje odzieży wierzchniej w ostatnich sezonach czołową pozycję zajmuje park. Z tradycyjnej kurtki wyróżnia się prostym krojem, mnóstwem kieszeni naszywanych, pasuje w pasie, na spodzie produktu i na kapturze, a także wyraźnym sportowym stylem. Jeśli szukasz uniwersalnego modelu, beżowa kurtka zimowa dla kobiet jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! Kurtki tego koloru pasują doskonale nie tylko w sportowym stylu, ale również w dzisiejszym codziennym popycie.

Style kurtek są różne. Modele mogą mieć różne długości, od środka biodra do kolan. Szczególnie istotne parki, których dno z tyłu wykonane jest w postaci zaokrąglonego ogona z niewielkim nacięciem. W niektórych modelach szerokość tego odcinka jest regulowana przez wierzchołek. Projektanci eksperymentów i konstrukcja kaptura. Może być zdejmowana lub szyta, wykończona naturalnym lub sztucznym futrem.

Beżowy park1Beżowy park2Beżowy park3

Z czym nosić beżowy park?

Na szczęście dla właścicieli beżowych peruk, te kurtki są połączone z prawie wszystkimi rzeczami, które są dostępne w damskiej garderobie. Zaskakujące, romantyczne sukienki i kobiece spódnice są idealne do beżowych parków. Połączenie kurtki sportowej i eleganckiego zestawu pozwala skupić się na kruchości kobiecych form. Warto zauważyć, że w tym przypadku działa zasada proporcji, polegająca na tym, że długie spódnice noszone są z długimi spódnicami i krótkimi z krótkimi spódnicami. Aby obraz wyglądał bardziej atrakcyjnie, wybierz park, który nie jest obciążony dużą ilością dekorów. Ten model jest idealny do klasycznych spodni. Mogą być zarówno ciemne, jak i lekkie, ale w drugim przypadku warto dodać jasny lub kontrastowy akcent do obrazu.

Sznurówki, krawaty, guziki - te elementy wystroju kurtki-parku pozwalają łączyć je z jeansami o dowolnym stylu. Taka mieszanka to wybór aktywnych dziewczyn, które doskonale wiedzą, że piękno nie wymaga poświęcenia. Miłośnicy stylu sportowego mogą uzupełnić obraz ciepłymi trampkami, trampkami na klinie, męskimi butami i innym obuwiem, które jest wygodne i praktyczne.

Jeśli masz beżowy park i już zdecydowałeś, co założyć z tym zewnętrznym ubraniem, nie zapomnij o akcesoriach. Chusty wolumetryczne, pierwotnie wiązane szale, czapki z dzianiny-czapki lub kapelusze-pończochy doskonale uzupełniają codzienną modną kokardkę, dzięki czemu nie można się oprzeć.

Beżowy park4Beżowy park5Beżowy park6
Beżowy park7Beżowy park8Beżowy park9
Beżowy park10Beżowy park11Beżowy park12