Wśród stylowych sukienek projektantów w tym nurcie są klasyczne kolory czarno-białe, szczególnie jeśli są one uzupełnione niebieskimi lub niebieskimi dodatkami. W nowym sezonie w trendach nowego modelu sukienki, która wygląda jak spodenki. Taki designerski strój uważany jest za najbardziej stylowy, ponieważ jest w stanie w pełni podkreślić kobiece piękno. Każda dziewczyna, która ma smukłe nogi, będzie w stanie zademonstrować je wszystkim i otrzymać w swoim wystąpieniu wiele komplementów. Możesz uzupełnić obraz pięknym makijażem i fryzurą. W takim przypadku naturalna naturalność jest najważniejsza.

Długie sukienki projektantów 2014

Również w modzie pozostały i markowe sukienki w podłodze. Według stylistów taki strój powinien być obecny w garderobie każdej mody, ponieważ z jego pomocą kobieta może z łatwością stać się królową, podkreślając jej wielkość i indywidualność. Ten model sukienki będzie idealnym strojem na bal. Z uwagi na nowy sezon, długie sukienki projektantów wykonane są z jedwabiu, koronki, szyfonu i dzianiny. Na szczycie popularności, niebieskie, turkusowe i niebieskie odcienie, a także wykorzystanie zwykłych tkanin i kwiatowy nadruk . Oprócz tych podstawowych kolorów, projektanci oferują modele sukienek w kolorze czerwonym, różowym, złotym, srebrnym i fioletowym.

Projektant sukienki koktajlowe

W 2014 r. Sukienki koktajlowe zachwycą fashionistki różnorodnymi tkaninami, stylami, dekoracjami i kolorami. Każda sukienka to oryginalny sposób na oddzielenie kobiety od tłumu. To i klasyczne czarne sukienki wykonane z satynowych, szyfonowych strojów, modele geometryczne z wykorzystaniem asymetrii. Jak wspomniano wcześniej, klasyk pozostaje w modzie, więc możesz spokojnie kupić dopasowaną sukienkę o klasycznych kolorach, uzupełniając ją o odpowiednie akcesoria. Ale jeśli chodzi o wieczorowe sukienki projektantów z 2014 r., W tym przypadku wybierz modele ozdobione cekinami, dżetów, w osłonce z koralików, a także z marszczeniami, falbanką i frędzlami.

Sukienki projektantki na bal 2014 1Sukienki projektantki na bal 2014 2Markowe sukienki na dzień ukończenia 2014 3
Sukienki wizytowe na bal 2014 2014 4Suknie wieczorowe Designer 2014 5Sukienki projektantki na Prom 2014 6
Sukienki Designer na Bal 2014 7Sukienki projektantki na Prom 2014 8Sukienki projektantki na Prom 2014 9