Ciepłe puchowe kurtki i płaszcze to jeden z najpopularniejszych rodzajów zimowych ubrań wierzchnich. I to zupełnie nie zaskakuje, ponieważ kurtki puchowe są zwykle znacznie cieplejsze niż klasyczne zimowe wełniane płaszcze. Ponadto, w przeciwieństwie do wełnianych płaszczy, kurtki puchowe nie ulegają zamoczeniu, dzięki czemu można bezpiecznie chodzić podczas śniegu lub deszczu. Wcześniej wiele osób płci pięknej wybrało sierść ze względu na fakt, że puchowe kurtki były zwykle wykonane styl sportowy i eleganckie lub kobiece było dość trudno je nazwać. Ale jeśli spojrzysz na kolekcje nowoczesnych projektantów, zobaczysz, że puchowe kurtki są teraz wykonane w różnych stylach, a każda, nawet najbardziej wymagająca fashionistka, może znaleźć kurtkę lub płaszcz do gustu. Rzućmy okiem na to, jakie są kurtki dla projektantów puchu w tym sezonie i na jakie szczegóły trzeba zwrócić uwagę.

Puchowe kurtki damskie - nowe artykuły i trendy w modzie

Jeśli przed kurtkami puchowymi była odzież wierzchnia i bardziej sportowa, to w tym sezonie projektanci starają się uczynić je bardziej kobiecymi i wyrafinowanymi. Nadmierna objętość magicznie znika, co nie wpływa na ciepło zaciągnięć. Kontury sylwetki stają się zgrabne, dopasowane. Często puchowe kurtki nadają tej figurze objętość, ale te nowe modele, wręcz przeciwnie, optycznie sprawią, że staniesz się bardziej elegancki. Ale sportowy styl oczywiście nie wychodzi z mody. W tym sezonie projektanci zwrócili uwagę na sprzęt narciarski i zainspirowali się nim do tworzenia swoich kolekcji. Przypominając narty, jasne kurtki puchowe będą doskonałym wyborem na spacery, wycieczki do natury i tak dalej. Ponadto należy zauważyć, że ta zima to również niezwykle popularne i pikowane kurtki i płaszcze, które można wykonywać zarówno w sporcie, jak iw bardziej kobiecym stylu.

markowe kurtki puchowe 1markowe kurtki 2markowe kurtki 3
markowe kurtki 4markowe kurtki 5markowe kurtki puchowe 6

Uderzające w tym sezonie i fakt, że projektanci aktywnie eksperymentują z materiałami. Są takie nowości wśród puchowych warstw, które można łatwo pomylić z klasycznymi wełnianymi płaszczami, pelerynami przeciwdeszczowymi lub po prostu z dzianinowymi swetrami. Oczywiście takie modele, niestety, stają się mokre, ale wyglądają niewiarygodnie oryginalnie. Rodzaj podróbki puchowej kurtki jest szczególnie popularny w kolorze czarnym, ponieważ wygląda najkorzystniej.

Zwróć też uwagę na puchowe kurtki, w których znajdują się wstawki z futra, filcu, skóry, wełny. Takie płaszcze i kurtki są nawet trudne do przywołania kurtek, wyglądają tak elegancko, kobieco i oryginalnie. Ogólnie rzecz biorąc, podobne kurtki puchowe od projektantów, w których krzyżują się różne style i materiały, są idealne dla kobiet, które chcą łączyć nieodczuwalne klasyki z nowoczesną wygodą w swoich obrazach.

Na koniec należy zauważyć, że długość kurtek puchowych projektantów w tym sezonie może być bardzo różna, choć nadal popularne są nadal praktyczne modele średniej długości i krótkich. A najmodniejsze kolory to czarny, biały, marsh, fioletowy, zielony i niebieski.

markowe kurtki puchowe 7markowe kurtki puchowe 8markowe kurtki 9
markowe kurtki puchowe 10markowe kurtki 11markowe kurtki 12
markowe kurtki 13markowe kurtki 14markowe kurtki 15