Przejrzyste materiały są znów modne. Projektanci z całego świata uważają, że ich obowiązkiem jest przedstawienie przezroczystej bluzki w ich kolekcji i udzielenie porady, jak ją nosić, tworząc z nią nowe kombinacje.

Najbardziej otwarte modele przezroczystych bluzek zostały zaprezentowane w swoich zbiorach przez Johna Galliano, Pradę i Cacharela. Brytyjski projektant Matthew Williamson zaskoczył swoją decyzją, przedstawił modele z kwiecistym nadrukiem w intymnych miejscach, które można nazwać "strategicznymi".

Co nosić przezroczystą bluzkę?

Przezroczysta bluzka powinna znajdować się w szafie każdej kobiety, ponieważ łączy się z wieloma rzeczami i może pasować do niemal wszystkich stylów. Najważniejsze jest to, że nie idealna postać nie stanie się przeszkodą w zdobyciu przezroczystej bluzki. Jeśli uważasz, że Twoja talia nie jest idealna, powinieneś nosić spódnicę lub spodenki z wysokim stanem. Dodatkowo, niedoskonałe formy mogą być ukryte pod koszulką lub podkoszulkiem, pod bluzką. Ale co najważniejsze, że były monotonne - bez żadnych wzorów i marszczenia.

Projektanci twierdzą, że przezroczysta bluzka może znaleźć swoje miejsce styl odzieży korporacyjnej - wystarczy, że uzupełnisz ją stylową kurtką i kamizelką, które z łatwością przykryją miejsca, których nie można wyeksponować w biurze. Kobieta biznesu może również korzystać z tych technik, jeśli jej bluzka jest wykonana w całości z przezroczystej tkaniny, na przykład z przezroczystej bluzki z szyfonu. W przypadku, gdy bluzka ma tylko przeźroczyste rękawy, możesz bez kurtki.

Aby stworzyć jasny, szczery, ale niedostępny obraz, wystarczy założyć przezroczysty czarna bluzka Piękny czarny stanik połączony ze spódnicą z zakładkami lub wąską spódniczką-ołówkiem. Jako buty powinieneś wybrać dyskretne buty wysokie obcasy . Ten strój będzie w stanie stworzyć sensację podczas wieczornego wydarzenia.

Dla kobiet, które chcą stworzyć odważny wygląd, powinieneś nosić kolorowy biustonosz pod białą przezroczystą bluzką. To bardzo odważne połączenie, więc bądź ostrożny - stanik powinien być w harmonii z rzeczami iw pełni pasować do stylu.

Jeśli chcesz stworzyć romantyczny obraz, a następnie ubieraj przezroczyste rzeczy w tym samym czasie - jeden na drugim. Monochromatyczny przezroczysty wierzch i ta sama monochromatyczna bluzka są idealne do takiego połączenia. W ten sposób możesz nosić dwie przezroczyste rzeczy i nie wystawiać żadnej części ciała.

Aby bluzka wyglądała niesamowicie, musisz pamiętać o kilku zasadach:

  1. Wieczorem powinieneś nosić top bez ramiączek lub pod przezroczystą bluzkę. topowy gorset .
  2. Ubrana w bluzkę na co dzień, nie zapomnij założyć jej górnej części skóry.
Sama bluzka 1Sama bluzka 2Sama bluzka 3
Sama bluzka 4Przezroczysta bluzka 5Sama bluzka 6
Przezroczysta bluzka 7Sama bluzka 8Sama bluzka 9