Przyszłe matki często muszą zmieniać ulubione spodnie i dżinsy na sukienki, ponieważ zaczynają powodować dyskomfort z niewygodnymi i ciasnymi paskami. Okazuje się, że wcale nie trzeba drastycznie zmieniać nawyków, chować piękne nogi. Urozmaicenie legginsów garderoby dla kobiet w ciąży i 9 miesięcy będzie wygodne i stylowe.

Spodnie lub legginsy dla kobiet w ciąży: decyduje się na to drugie

Plusy legginsów dla dziewczynki w ciekawej pozycji:

  1. Podczas ciąży preferowane są ubrania wykonane z naturalnych tkanin, które nie naciskają i nie ograniczają ruchów. To są legginsy. Są szyte z gęstej dzianiny, która doskonale zachowuje swój kształt i nie przekręca brzuszka, przepuszcza powietrze. Bawełna nie jest trudna w pielęgnacji, odporna na zużycie, więc ta rzecz stanie się jedną z ulubionych.
  2. Producenci produkują wiele interesujących modeli o różnych kolorach - zarówno na spacerze, jak i w pracy można świetnie wyglądać. Dziewczęta z smukłymi nogami powinny zwracać uwagę na jasne modele lub modele ozdobione nadrukami, ci, których proporcje nie są do końca idealne, nie noszą też zakazu noszenia legginsów, ale lepiej jest być jasnym, ciemnym. Nawet pełne kobiety mogą je nosić, to tylko z odpowiednio dobranymi wierzchami. W sezonie letnim można kupić lekkie, skrócone modele, na półsezonowy i zimowy, legginsy dla kobiet w ciąży z polarem będą doskonałym nabytkiem.
  3. Legginsy przez cały czas trwania ciąży przyjmą kształt twojego ciała, nawet jeśli "poczujesz się trochę lepiej", co często się zdarza. Rozmiar można regulować za pomocą wygodnych łączników. Niektóre modele trzymają szeroką elastyczną gumkę - puzhithitel nie będzie blisko.
  4. W tym ważnym okresie konieczne jest monitorowanie nóg, aby zapobiec poważnej chorobie. Legginsy kompresyjne dla kobiet w ciąży będą chronić nogi dziewcząt podatnych na żylaki. I wszyscy inni je polubią, ponieważ dobrze rozkładają ciśnienie, łagodzą zmęczenie i normalizują krążenie krwi.
Co ubrać w leginsy?

Z legginsami można łączyć wydłużone swetry, krótkie sukienki z dzianiny, różne tuniki. Możesz również stworzyć interesujący obraz z wydłużonymi podkoszulkami lub koszulkami, koszulami, dzianinowymi mini-spódnicami. W biurze, w kinie, w klubie, na spacer - wszędzie legginsy będą wyglądać pięknie, stylowo i staną się praktycznym a zarazem modnym rozwiązaniem.

Legginsy dla kobiet w ciąży zastępują rajstopy i spodnie. W zależności od ich gęstości i konieczności łączenia z innymi ubraniami. Przezroczysty zakładamy spódnicę, z gęstą - sweter.

To coś można nosić z różnymi butami - z obcasem, platformą, a nawet płaską podeszwą. Będzie dobrze wyglądać nawet w tenisówkach - obraz stanie się jasny i figlarny. Wygodne legginsy ze skarpetami buty damskie i botki, być może kombinacja z sandałami, a czasami - z kapcie .

W trendzie

Następujące kolory stały się popularne w zeszłym sezonie:

  • czarny;
  • lampart lub inny "bestialski";
  • imitacja skóry węża;
  • półprzezroczysty;
  • z małymi nadrukami.

Jeśli chodzi o długość, tutaj możesz dać swobodę fantazji: w modzie i skróconych modelach, a nawet z zakładkami. Nawiasem mówiąc, pod legginsami można ozdobić sznurkami lub nawet wstążkami, ciąża powinna przynieść radość, a dobre ubrania, w tym my, przynoszone są przez piękne ubrania. Jeśli spodziewasz się dziecka, upewnij się, że masz legginsy, w których naprawdę czujesz się dobrze, ale bez szkody dla wyglądu. Wydaje się, że zostały stworzone w celu dekoracji i opieki dla przyszłych mam. A nawet po narodzinach dziecka, prawdopodobnie powrócisz do tej garderoby ponownie, ponieważ On oczaruje Cię swoją prostotą i niezbędnością.

Legginsy dla kobiet w ciąży 1Leginsy dla kobiet w ciąży 2Leginsy dla kobiet w ciąży 3
Legginsy dla kobiet w ciąży 4Leginsy dla kobiet w ciąży 5Leginsy dla kobiet w ciąży 6
Leginsy dla kobiet w ciąży 7Legginsy dla kobiet w ciąży 8Leginsy dla kobiet w ciąży 9