Gama produktów z naturalnego futra dla pięknych kobiet po prostu zadziwia swoją różnorodnością. Taka odzież wierzchnia jest produkowana zarówno przez marki rosyjskie, jak i zagraniczne. Wśród produktów krajowych marek najbardziej popularne wśród dziewcząt i kobiet są futra piatigorskie.

Fabryka skór piatigorskich

Wszyscy producenci odzieży z naturalnego futra, zlokalizowanej w mieście Piatigorsk, oraz około dwudziestu z nich, od wielu lat produkują odzież wierzchnią dla płci pięknej. W kolekcjach marek Piatigorsk znajdują się zarówno najprostsze opcje dla fashionistek, którzy nie mogą kupować drogich produktów, jak i luksusowe produkty wykonane z naturalnego futra lisa arktycznego, sable i lisa. Futra z fabryki Piatigorsk są zasłużenie popularne wśród kobiet w różnym wieku ze względu na najwyższą jakość wykonania i oryginalny design.

Płaszczki z Piatigorsk1
Płaszczki futrzane Piatigorsk2
Płaszczki z Piatigorsk3

Futra z fabryki futra Piatigorska - zakres

Płaszczowe futrzane piatigorskie od producenta są wykonane na każdy gust i kolor. Różnorodność stylów, kolorów i rodzajów użytych materiałów pozwala każdej pięknej pani wybrać odpowiednią opcję, w której poczuje się jak królowa. Ponadto w kolekcji marki znajdują się płaszcze o różnych kategoriach cenowych, dzięki czemu piękne kobiety z dowolnym dochodem mogą dokonać zakupu.

Płaszczki z Piatigorsk4
Płaszczki z Piatigorsk5
Płaszczki z Piatigorsk6

Mouton fur coat Pyatigorsk factory

Około połowa producentów futer, znajdujących się w Piatigorsku, jest zajęta przez odzież z mutonu. Materiał ten to skóra jagnięca, potraktowana specjalną kompozycją konserwującą, dzięki czemu otrzymuje wyjątkowo wysoką odporność na opady atmosferyczne i inne niekorzystne wpływy środowiska.

Futro z Mouton w fabryce Piatigorsk ma wiele zalet w porównaniu z takimi rodzajami odzieży, jak kurtka puchowa lub kożuch. Utrzymuje ciepło przez bardzo długi czas, siedzi wspaniale w seksie z każdym rodzaj figury i zachowuje swój wygląd do 9-10 sezonów. Ponieważ płaszcze mionów Piatigorsk są jedną z najbardziej budżetowych opcji, są niezwykle popularne wśród dziewcząt i kobiet w średnim wieku.

Płaszczki z Piatigorsk7
Płaszczki z Piatigorsk8
Piatigorsk fur coat9

Futra z wnętrza fabryki Piatigorsk

Rzeczy z futra wodnego szczura dają właścicielowi niesamowity komfort, jednak są droższe od Mutonów i służą nieco mniej. W tym samym czasie, futro Piatigorsk z nutrii ma dobrą charakterystykę cieplną i jest lekkie. Szczególnie lekkie są modele ze skubanych włosów tego zwierzęcia, które są przetwarzane za pomocą specjalnej technologii, dzięki czemu stają się niezwykle miękkie i gładkie w dotyku.

Kolekcja producentów z miasta Pyatigorsk posiada szeroką gamę stylów odzieży wierzchniej wykonanej z naturalnego futra z nutrii - stylowe futra i kurtki z futrzanymi wykończeniami dla stylowych i pewnych siebie dziewczyn, które jeżdżą samochodem, luksusowe i wyrafinowane dohi, sięgające podłogi, oryginalne płaszcze i tak dalej. Każdy taki model sprawi, że jego właściciel będzie czarujący, kobiecy i atrakcyjny.

Piatigorsk futra10
Piatigorsk fur coat11
Piatigorsk fur coat12

Futra z Karakul w fabryce Piatigorsk

Gęsta i nieco szorstka struktura karakarn nie lubi wszystkich kobiet mody. Pierwotnie powstały małe loki, dzięki którym ten materiał wygląda bardzo oryginalnie. Tymczasem futro z Astrachania, fabryka Piatigorska, produkuje się od bardzo dawna i ma wielu fanów. Dziewczyny, które preferują ten produkt, doceniają jego właściwości termiczne, niską wagę, a także wyjątkową zdolność podkreślania szczupła sylwetka .

Piatigorskie futro13
Płaszczki z Piatigorsk14
Piatigorsk futra15

Futra z norki w fabryce Piatigorsky

Odzież wierzchnia ze skórek norek nie jest tania, ale nadal bardzo popularna wśród płci pięknej w różnym wieku. Wygląda luksusowo i niezwykle elegancko, a zatem staje się obiektem pożądania wielu piękności. Futra z norek z fabryki Piatigorsk nie są wyjątkiem - asortyment rosyjskich marek przedstawia ogromną liczbę różnych opcji, wśród których każda dama znajdzie tę, którą lubi.

Płaszcze z norek Piatigorsk mogą mieć nie tylko klasyczne wykonanie, ale także oryginalny wystrój, który uzyskuje się za pomocą wielu nowoczesnych technologii. Tak więc, do produkcji niektórych modeli skóry norek barwnik, rozjaśnić, ścinanie lub zrywać. W wyniku takiego przetwarzania producenci osiągają najbardziej nieoczekiwane efekty - płaszcze Pyatigorsk mogą przypominać produkty wykonane z aksamitu, aksamitu i innych materiałów, zmieniać kolor w zależności od oświetlenia, przekształcać się w inne elementy odzieży i tak dalej.

Piatigorsk futra16
Płaszcze piatigorskie 17
Płaszczki piatigorskie18

Futra z bobrowej fabryki Piatigorsk

Produkty z bobra wyglądają niezwykle pięknie, ale są niedrogie. Ponadto te futrzane płaszcze w Pyatigorsk różnią się niezwykłą praktycznością. Jeśli kobieta nosi starannie zakupiony przedmiot, może jej służyć do 10-12 sezonów i przez cały ten czas nie straci swojego wyglądu. Bóbr ma gruby i ciepły podszerstek, więc elementy garderoby z futra tego zwierzęcia są w większości przypadków wykonane bez dodatkowej podszewki.

W kolekcji futra Piatigorsk z bobra są różne modele - futrzane kurtki i modne płaszcze, klasyczne opcje ze stójką i lekko rozkloszowanym dołem, klasyczną linią A i elementami trapezowymi. Większość futra ma tradycyjny wygląd, ale istnieją również oryginalne wersje, uzupełnione skórzanymi wkładkami, kapturami, mankietami i tak dalej.

Piatigorsk fur coat19
Piatigorsk Futra20
Piatigorsk fur coat21