Subkultura motocyklistów, stworzona na początku ubiegłego wieku w Ameryce dzięki Harleyowi Davidsonowi, od dawna nie jest już uważana za coś nielegalnego i buntowniczego. Jest to szczególny styl życia, który wielu mężczyzn i kobiet wybiera dla siebie. Jeśli ekstremalna prędkość, nieograniczona swoboda i ryk silnika nie są dla duszy każdej współczesnej dziewczyny, to niektóre elementy garderoby rowerzysty są odpowiednie w życie codzienne . Dotyczy to przede wszystkim skórzanych kurtek, zwanych rowerzystami lub skórzanymi kurtkami. Jednym z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych modeli są modele włosko-amerykańskiej marki Alpinestars.

Styl życia

Skórzana kurtka Alpinestars dla każdej dziewczyny, która preferuje wysokiej jakości modne ubrania to marzenie. Dzięki temu nietrywialnemu elementowi garderoby tak łatwo podkreślić własną indywidualność! Wszystko zaczęło się w 1963 roku, kiedy powstała niewielka firma we Włoszech, zajmująca się produkcją specjalistycznego obuwia dla narciarzy i turystów. Kilka lat później założyciele Alpinestars postanowili skupić się na produkcji obuwia dla mężczyzn, którzy lubią sporty motocyklowe. Taka specjalizacja sprawiła, że ​​firma znana jest całemu światu. Z biegiem czasu oferta odzieży sportowej i sprzętu się rozszerzyła. Już na początku lat dziewięćdziesiątych można było kupić wszelkiego rodzaju sprzęt ochronny, aż po kombinezon i rękawiczki. Obecnie Alpinestars jest zarządzany przez centralę zlokalizowaną we Włoszech. Gabriel Mazzarolo, szef marki i syn założyciela, otworzył kilka jednostek badawczych, rozszerzając produkcję poprzez umieszczenie zdolności produkcyjnych w Tokio i Los Angeles. Globalizacja Alpinestars daje o sobie znać. Casey Stoner i Nicky Hayden, mistrzowie świata w wyścigach autostradowych, zdobyli swoje tytuły, będąc wyposażeni w odzież Alpinestars.

Damskie kurtki Alpinestars

Oczywiście wpływ sportu (i sportów motorowych) może mieć wpływ tylko na życie zwykłych obywateli. Kierownictwo Alpinestars zareagowało na ten trend, wprowadzając linię odzieży casual. Oprócz topy, sukienki, spódnice, spodnie i kamizelki, firma produkuje również odzieży wierzchniej. Kurtka damska Alpinestars, skóra lub tkanina, ucieleśnia ducha wolności, pragnienia niezależności i nienagannego stylu.

Cechą charakterystyczną kurtek wyprodukowanych przez Alpinestars jest nie tylko użycie materiałów o nienagannej jakości do ich szycia. Projektanci włosko-amerykańskiej marki nie tylko świetnie wyczuwają zmiany w świecie mody, ale sami nadają ton. Każdy model jest unikalny na swój własny sposób, i to pomimo faktu, że zakład nie dotyczy stylów i kolorów, ale na charakterystycznym wystroju motocyklisty. Co zaskakujące, zespół projektantów Alpinestars udaje się stworzyć prawdziwe arcydzieła z metalowych nitów, zamków błyskawicznych, perforacji, wytłoczeń i pikowanych wstawek!

Większość kobiet Alpinestars jest zrobiona z prawdziwa skóra , wykonane w klasycznych kolorach. Przywódca jest oczywiście czarny, uosabiając brutalność, niezależność i indywidualność stylu. Prezentowany w kolekcji Alpinestars i modeli w kolorach brązowym, szarym, beżowym.

Jeśli chodzi o politykę cenową, nie można jej nazwać demokratyczną. I łatwo to wytłumaczyć, ponieważ wysokiej jakości skóra nie może być tania. Ponadto modele damskie są dostępne w ograniczonych ilościach i dlatego cieszą się niewiarygodnie wysokim popytem.

Kurtka Alpinestars 1Kurtka Alpinestars 2Kurtka Alpinestars 3
Kurtka Alpinestars 4Kurtka Alpinestars 5Kurtka Alpinestars 6
Kurtka Alpinestars 7Kurtka Alpinestars 8Kurtka Alpinestars 9