Każda dziewczyna w szafie ma kilka strojów kąpielowych w oczekiwaniu na wycieczkę nad morze. Mają różne kolory, bikini, szorty, z paskiem na ramię lub bez niego. Wszystkie są różne i starannie dobrane pod rysunkiem. Ale nie wszyscy wiedzą, że w sezonie letnim 2013 będą modne solidne stroje kąpielowe.

Modne kolekcje strojów kąpielowych w 2013 roku

Piękne, solidne stroje kąpielowe tego lata prezentowane są w wielu kolekcjach znanych projektantów. Interesujące drukuje i różne kolory, piękne tkaniny, harmonijne dekoracje - wszystko to zdobi stylowe zamknięte stroje kąpielowe sezonu 2013.

Na szczycie popularności klasyczna wersja to solidny czarny kostium kąpielowy. Jest idealny dla dziewcząt z dowolną figurą. Najważniejsze - wybierz swój rozmiar. Należy wybierać draperie, shleek, łuki i inną biżuterię, kierując się cechami postaci. Możesz także wybrać łączoną opcję, która pomoże ukryć błędy figur. Na przykład, jeśli masz wąskie ramiona, możesz je wyważyć za pomocą kolorowego gorsetu. Może to być wzór geometryczny, kolorowe linie lub duży kwiatowy nadruk. W tym przypadku uwaga zostanie zwrócona na jasny element, odwracający uwagę od pełnych bioder. Ten sam ruch można wykonać w przeciwnym kierunku. Kolorowy pasek lub jasny baskik doskonale ukryją wąskie biodra i zrównoważą sylwetkę. Ten sam efekt daje jasną spódnicę, która pochodzi z kostium kąpielowy. Jednoczęściowy kostium kąpielowy ze spódnicą to świetny wybór na spacery po plaży. Powinniśmy również wspomnieć o pareo, jako doskonałym dodatku do solidnych strojów kąpielowych, nawet jeśli wasz solidny strój kąpielowy nie jest czarny, ale beżowy lub biały.

Spójrz na modele, które mają złącze między dwiema częściami: można je ozdobić różnymi klamrami, pierścieniami łączącymi. Wizualnie sprawiają, że linia jest bardziej równomierna i szczupła. Również bardzo ciekawe i stylowe kompletne stroje kąpielowe, ozdobione pasami i pasami do dopasowania.

Solidne stroje kąpielowe dla pełnych kobiet nie muszą być solidne lub całkowicie zamknięte. Na przykład może to być kombinacja dwóch kolorów z wykorzystaniem wizualnego oszustwa: po bokach wkładek w kolorze cielesnym, które wizualnie zmniejszają talię. Modele z kolorową przednią częścią, ale z pojedynczym oparciem, wyglądają bardzo interesująco.

Smukłe dziewczyny mogą sobie pozwolić na zamknięte stroje kąpielowe o surowej geometrii i wstawkach z siateczki. Te stroje kąpielowe doskonale podkreślają szczupłą sylwetkę.

Istnieją również solidne stroje kąpielowe z efektem przeciągania. Ten strój jest idealny dla dziewcząt, które mają problemy z nadwagą w 5-10 dodatkowych kilogramach i potrzebują pilnych rozwiązań. Wyszczuplający kostium kąpielowy pomoże usunąć mały brzuch i sprawi, że linia biustu będzie bardziej równa. Przy pomocy wyszczuplającego stroju kąpielowego można wizualnie usunąć do 5 kg.

Sportowe stroje kąpielowe

Sportowy strój kąpielowy to świetne rozwiązanie na wyjście na basen lub na basen aqua aerobik . Do tych strojów kąpielowych dodaje się elastan. Rozciąga się dobrze, dzięki czemu jest doskonale wsparty. Również te stroje kąpielowe są różne i styl: nie mają cienkich pętli, nie ma żadnych strun. Najczęściej są one ozdobione jasnymi i kontrastującymi paskami. Oczywiście można je nosić na plaży, ale raczej na ćwiczenia fizyczne: bieganie po plaży lub kilka biegów.

Wybierając strój kąpielowy, pamiętaj, że warto podnieść rodzaj swojej sylwetki i dokładnie taki rozmiar: zbyt duży strój kąpielowy będzie się swobodnie zwijał i czołgał, a mały kostium kąpielowy będzie naciskał i zapewnia dyskomfort. Zapoznaj się również z opcjami dostępnymi już w szafie, aby zakupiony kostium stał się czymś nowym, jasnym i stylowym.

solidne stroje kąpielowe 2013 1solidne stroje kąpielowe 2013 2solidne stroje kąpielowe 2013 3
solidne stroje kąpielowe 2013 4solidne stroje kąpielowe 2013 5solidne stroje kąpielowe 2013 6
solidne stroje kąpielowe 2013 7solidne stroje kąpielowe 2013 8solidne stroje kąpielowe 2013 9