Różnorodność strojów kąpielowych może sprawić, że każdy stanie się odrętwiały przez wiele godzin - wybór koloru, nadruku i stylu stroju kąpielowego jest bardzo, bardzo trudny. W tym artykule porozmawiamy o solidnych strojach kąpielowych. Dowiesz się, jak wpływa kolor i drukuj strój kąpielowy z frędzlami na percepcję sylwetki. Podkreśliliśmy także kilka wskazówek dotyczących wyboru jednoczęściowych strojów kąpielowych dla dziewcząt o wspaniałej sylwetce.

Piękne solidne stroje kąpielowe 2014

Dziewczęta w solidnych strojach kąpielowych natychmiast przyciągają uwagę - pamiętajcie przynajmniej o uwodzicielskiej bohaterce Pameli Anderson w "Rescuers Malibu".

Jeśli tradycyjny strój kąpielowy jednoczęściowy (czarny, czerwony lub biały) wydaje Ci się zbyt nudny, zwróć uwagę na modele z nadrukiem 3D - hiperrealistyczny projekt głośności z pewnością nie pozwoli Ci zgubić się nawet na najbardziej ruchliwej plaży.

W tym roku popularne są popularne stroje kąpielowe z oryginalnymi krojami, tkanie i perforacja. Stałe kostiumy kąpielowe nie powinny być kojarzone tylko z zamknięciem i sportem. Chociaż biorąc pod uwagę znaczenie sportu w 2014 r., Zakup kilku grubych sportowych strojów kąpielowych nie zaszkodzi. Będą one szczególnie pomocne, jeśli chcą "ściągnąć" wystające boki, pełny brzuch lub plecy.

Dziewczyny o idealnej figurze również nie powinny odmawiać sobie przyjemności popisywania się w jednoczęściowych strojach kąpielowych. Dla nich projektanci wymyślili zestaw modeli, w których górna i dolna część leotarda są połączone cienkimi paskami materiału (najczęściej w środku). Te modele wyglądają bardzo kusząco i stylowo.

Nie lekceważ udekorowanych strojów kąpielowych - haft z dżetów i kamieni, nity, sznurowanie i paski sprawiają, że stroje kąpielowe są o wiele bardziej interesujące.

solidne stroje kąpielowe 2014 1solidne stroje kąpielowe 2014 2solidne stroje kąpielowe 2014 3
solidne stroje kąpielowe 2014 4solidne stroje kąpielowe 2014 5solidne stroje kąpielowe 2014 6

Solidny strój kąpielowy na pełne

Nie jest tajemnicą, że solidne stroje kąpielowe sprawiają, że kobieca postać staje się wizualnie szczuplejsza. Efekt ten jest szczególnie zauważalny w strojach kąpielowych wykonanych z grubej tkaniny z efektem rozciągania. Wyraźny efekt "odchudzania" wyróżnia się również modelami z ciemnymi lub matowymi wstawkami po bokach, z pionowymi wzorami i "spódnicami" (peplum lub basky).

Pamiętaj jednak, że solidny strój kąpielowy ze spódnicą lub spodenkami nie pasuje do dziewcząt o małym wzroście, ponieważ optycznie skraca nogi, sprawiając, że figura staje się nieproporcjonalna i przysadzista.

Pełne dziewczyny powinny zachować ostrożność przy wyborze nadruku na strój kąpielowy. Niepożądane są: duże, poziome, małe, pstre rysunki, ponieważ wszystkie mają wyraźny efekt "ekspansji" figury. Można je wykorzystać na przykład w fragmentach, aby powiększyć nieco piersi, wybrać strój kąpielowy z dużymi kwiatami na gorsecie i monotonne szorty w ciemnym odcieniu.

solidne stroje kąpielowe 2014 7solidne stroje kąpielowe 2014 8solidne stroje kąpielowe 2014 9
solidne stroje kąpielowe 2014 10solidne stroje kąpielowe 2014 11solidne stroje kąpielowe 2014 12
solidne stroje kąpielowe 2014 13solidne stroje kąpielowe 2014 14solidne stroje kąpielowe 2014 15