Przezroczyste przedmioty w szafie zawsze były cenione przez męską część populacji. Dziewczęta w ubraniach z przezroczystej tkaniny wyglądają bardziej tajemniczo i jeszcze bardziej przyciągają uwagę innych. W nowym sezonie 2013 nie tracą znaczenia i przezroczystych bluzek. Ale nadal nie jest to codzienny element garderoby, musisz umieć nosić i dopasowywać się do reszty ubrań.

Modne, przezroczyste bluzki

Pytanie, jak przezroczysta powinna być damska bluzka, zawsze podniecało kobiety. W końcu każda kobieta mody chce wyglądać stylowo, ale nie wulgarnie. Styliści doradzają przy wyborze przezroczystej bluzki do obserwowania umiaru. Najlepszymi opcjami są szyfonowe lub jedwabne przezroczyste bluzki. Ponadto te tkaniny w 2013 roku zyskały dużą popularność.

Również projektanci nie powinni wybierać ciasnych modeli. W 2013 r. Bardziej przejrzyste luźne bluzki stają się coraz bardziej istotne. Co więcej, takie style na pewno nie zwulgaryzują obrazu.

Kobiety biznesu i pracownicy biurowi lepiej kupują modne przezroczyste bluzki w jasnych kolorach - kremowym, białym lub beżowym. Aby nieco urozmaicić strój biznesowy możesz wybierać modele z dodatkiem pięknych odbitek, takich jak groszek czy stopa gęsia. Również przezroczyste bluzki damskie z marszczeniami wyglądają stylowo.

Na wieczorne spacery lub imprezy idealne są modne przezroczyste bluzki w ciemnych odcieniach. Trend w 2013 roku stał się czarnymi, przezroczystymi bluzeczkami o dodatkowym połysku. Jednak w tym przypadku projektanci zalecają porzucenie niepotrzebnych dodatków, aby bluzka nie wydawała się nachalna i chwytliwa.

Decydując się na zakup modnej przezroczystej bluzki, warto wziąć pod uwagę, że ten element garderoby wymaga również obecności odpowiednich akcesoriów. Właściwe będzie uzupełnienie obrazu masywnymi ozdobami, chusteczką lub stylową kurtką.

Przezroczyste bluzki 2013 1Przezroczyste bluzki 2013 2Przezroczyste bluzki 2013 3
Przezroczyste bluzki 2013 4Przezroczyste bluzki 2013 5Przezroczyste bluzki 2013 6
Przezroczyste bluzki 2013 7Przezroczyste bluzki 2013 8Przezroczyste bluzki 2013 9