Piercing to modny sposób na dekorowanie ciała i twarzy. A im bardziej nietypowy jest wybór miejsca na kolczyki, tym bardziej oryginalna jest idea wystroju i smaku modnej kobiety w ogóle. Dzisiaj kolczyk do brwi stał się bardzo popularny. Wynika to z faktu, że część twarzy nad oczami jest zawsze otwarta, co z pewnością zwróci uwagę na ciekawą dekorację. Współczesna sztuka piercing pozwala przebijać brwi i facet i dziewczyny. Dlatego ten rodzaj dekoracji ciała jest uważany za najbardziej wszechstronny. Dzisiaj możesz dostać piercing na brwiach dwóch typów:

  1. Poziome przekłucie brwi . Ta metoda polega na przekłuwaniu skóry w dwóch miejscach wzdłuż linii brwi. Brzana, tak zwany kolczyk do tego typu piercingu, znajduje się z reguły bliżej świątyni i delikatnie zagląda pod, nad lub bezpośrednio z włosów.
  2. Pionowe przebicie brwi . Metoda ta polega na nakłuciu skóry powyżej i poniżej skóry głowy, pozostawiając nietkniętą brew. Pionowe przekłuwanie jest bardziej popularne, ponieważ w tym przypadku nacisk kładziony jest na przekłucie, na stylowy kształt brwi, a także kolczyk wygląda znacznie bardziej wyraziście.

Konsekwencje przebicia brwi

Decydując się na nakłucie brwi, warto poważnie podchodzić do tego problemu. W końcu, jak wiadomo, każda ingerencja, nawet o dekoracyjnym znaczeniu, może mieć swoje konsekwencje. Zapalenie tej części twarzy może być niepożądane w wyniku przebicia brwi. I warto zauważyć, że jest to najbardziej nieszkodliwa konsekwencja. Również nerw może zostać dotknięty w procesie, co doprowadzi do szczypania lub paraliżowania każdego narządu. Infekcja krwi - Częsty przypadek przeszywania czoła, a także wprowadzenie chorób przenoszonych drogą płciową lub wirusowych. Aby uniknąć obrażeń i niebezpiecznych konsekwencji, należy przede wszystkim nie akceptować piercingu u samouków lub w domu. Udekoruj się tylko specjalistami, najlepiej w słynnym salonie piękności.

przekłucie brwi1piercing brwi2punkcja brwi3
piercing brwi4piercing brwi5piercing brwi6
piercing brwi7piercing brwi8piercing brwi9