Dziś marka Valentin Yudashkin znana na całym świecie. Legendarny Couturier, artysta ludowy, honorowy pracownik artystyczny, który zdobył fanów i klientów w Europie, Indiach, Ameryce i świecie arabskim. Jego kolekcje przechowywane są w muzeach w Paryżu, Nowym Jorku i Kalifornii. Ponadto mistrz stworzył mundur dla drużyny olimpijskiej.

Od prostej maszyny do szycia do własnego domu mody

Dla Valentina Yudashkina Bycie projektantem mody to prawdziwe powołanie. Od dzieciństwa uwielbiał rysować, wymyślać różne modele ubrań. Ukończył z wyróżnieniem wydział modelarski Moskiewskiej Technikum Technicznego. Muszę ćwiczyć z Wiaczesławem Zaitsev. Potem otworzył własną markę. Od 1991 roku jest stałym uczestnikiem Tygodnia Mody w Paryżu i Mediolanie, gdzie zasłynął jako odnoszący sukcesy projektant ze swoją słynną kolekcją Faberge. Po raz pierwszy rosyjski projektant został przyjęty do Paryskiego Syndykatu Haute Couture. Wiele zbiorów Valentina Judaszkina poświęconych jest rosyjskiej kulturze: "Anna Karenina", "Katarzyna Wielka", "Rosyjska nowoczesność".

Dom mody Valentina Yudashkina ma kilka kierunków - od odzieży delu'xe pret-a-porter i sukien ślubnych po studio ze spersonalizowanymi wnętrzami i towarami domowymi. Butiki i salony są otwarte w wielu modnych stolicach.

Moda Valentina Yudashkina wyróżnia złożoność części i akcesoriów, wysokiej jakości materiały i nienaganna konstrukcja. Dzięki projektantom mody rosyjska moda stała się sławna na scenie światowej. Projektant mody jest laureatem wielu nagród i wyróżnień.

Od 2001 roku corocznie na cześć 8 marca odbywa się uroczysty pokaz Valentina Yudashkina. To wspaniały prezent dla płci pięknej. Uroczysty koncert gwiazd muzyki pop połączony jest z pokazem najlepszych sukienek Valentina Yudashkina.

Nowa kolekcja wiosna-lato 2013 z Valentin Yudashkin

W tym roku Valentin Yudashkin zaprezentował swoją nową kolekcję Wiosna-Lato 2013 na Fashion Week w Paryżu. Wszystkie ubrania wykonane są zgodnie z najlepszymi tradycjami domu mody - są to także grube sylwetki, jaskrawe kontrasty, idealnie dopasowane do kształtu krawiectwa i krawiectwa. W pokazie mody z Yudashkin 2013 zaprezentowano różne style sukienek, bluzek i spódnic, stroje kąpielowe, stroje kąpielowe. W nowej linii ubrań zastosowano czerwony, biały, niebieski, złoty kolor, którego połączenie dało początek niezwykłemu strojowi.

Styl retro autorstwa Valentina Yudashkina

Wyróżniający się trend w nowej kolekcji Valentin Yudashkina 2013 to prawdziwa sztuka końca lat 80. i początku lat 90. Właściwa koncepcja nowej linii odzieży stała się męskim krojem. Biały komplet spodni w połączeniu ze złotymi guzikami i haftem doskonale dopełniają elegancję kapelusz dla kobiet a "motyl" jest idealną opcją dla biznesowych i pewnych siebie fashionistek. Luksusowa koronkowa bluzka, szkarłatna kurtka i szorty, wykonane w stylu klasycznym, dały początek wyrafinowanemu zespołowi i wizerunkowi nowoczesnej kobiety biznesu.

Oryginalne rozwiązania dla biznesu i strojów wieczorowych - otwarte ramiona, obcisłe sylwetki, głęboki dekolt, frank cięcia, krótkie i długie style, przezroczyste tkaniny, błyszczące cekiny i gwiazdki. W wiosenno-letniej kolekcji Valentina Yudashkina 2013 zaprezentowano, szczególnie istotne w sezonie plażowym, stylowe stroje kąpielowe z jasnym drukuje i odcienie. Różnorodna kolorystyka w połączeniu z lekkimi tkaninami tworzy niepowtarzalną letnią sukienkę, która ozdobi każdą dziewczynę.

Oprócz głównego akcesorium - wysokich czapek, stroje uzupełniają torby i buty od Yudashkin 2013. W nowej kolekcji znalazły się pompy na wysokim obcasie, eleganckie sprzęgła i torby Happy bag od Valentin Yudashkin 2013.

Kolekcja Valentin Yudashkin 2013 1Kolekcja Valentin Yudashkin 2013 2Kolekcja Valentin Yudashkin 2013 3
Kolekcja Valentin Yudashkin 2013 4Kolekcja Valentin Yudashkin 2013 5Kolekcja Valentin Yudashkin 2013 6
Kolekcja Valentin Yudashkin 2013 7Kolekcja Valentin Yudashkin 2013 8Kolekcja Valentin Yudashkin 2013 9