Srebrny manicure to modny design, który doda odrobinę wyrafinowania, elegancji i luksusu do wizerunku właściciela. I pomimo tak reprezentatywnych i uroczystych cech, taka sztuka paznokci od dawna była używana do codziennych łuków. Oczywiście, na wieczór obok stylowego rozwiązania do paznokci w srebrnym odcieniu będzie akcentem dobrego smaku i wyczucia stylu modnej kobiety. Jednakże, jeśli dodasz kolor szlachetnego metalu do codziennego życia, wtedy odniesiesz sukces i Zdeterminowana dziewczyna pragnąc pokazać wszystkim ich zalety.

Stylowe pomysły srebrnego manicure

Dziś wykonanie srebrnego manicure nie jest trudne, bez uciekania się do usług profesjonalistów. Rzeczywiście, nie tylko skomplikowane wzory są w modzie, ale także proste powlekanie za pomocą błyszczy, brokatów, folii, proszku, a także fałszywego dekoru - cyrkonii, koralików, cekinów i innych rzeczy. W ten sposób każdy fashionista może z łatwością stworzyć stylowy projekt na własną rękę w domu. Zobaczmy jednak, jakie pomysły srebrne manicure oferują specjaliści:

  1. Manicure ze srebrnym lakierem . Najprostszym wyborem do projektowania mody jest pokrycie koloru metalu. Srebrny lakier może działać i kończyć, a podstawa w manicure. Popularnym rozwiązaniem jest materiał brokatowy.
  2. srebrny manicure 1srebrny manicure 2srebrny manicure 3
  3. Manicure w srebrne paski . Design z folią o metalicznym odcieniu jest uważany za modny trend przez wiele sezonów z rzędu. Najpopularniejszym rozwiązaniem było dekorowanie paznokci srebrnymi paskami. Projektanci oferują prosty wystrój w poziomie, w pionie i po przekątnej, a także złożone skrzyżowania i sylwetki figur geometrycznych. Ten wzór jest idealny zarówno do manicure w klasycznych odcieniach, jak i do letniej stylizacji paznokci.
  4. srebrny manicure 4srebrny manicure 5srebrny manicure 6
  5. Srebrny i złoty manicure . Pomimo tego, że w modzie akcesoriów dwa szlachetne metale nie łączą się ze sobą, w sztuce zdobienia paznokci taki zestaw stał się modnym rozwiązaniem. Dzisiaj jest popularne robić Manicure Feng Shui ze srebrem i złotem, a także przykrywać każdą dłoń w innym kolorze, dopełniając wzór pięknymi wzorami i rysunkami.
  6. srebrny manicure 7srebrny manicure 8srebrny manicure 9
  7. Srebrny manicure potłuczone szkło . Jeśli chcesz dodać do obrazu odrobinę oryginalności i oryginalności, to projekt z efektem odłamków jest dokładnie tym, czego szukasz. Taki manicure jest również nazywany zepsutym lustrem. Srebrne odłamki wyglądają stylowo na ciemnym i jasnym tle.
  8. srebrny manicure 10srebrny manicure 11srebrny manicure 12