Trendy mody współczesnej Nail-art sugerują ekspresyjność i oryginalny styl, który nie tylko ozdabia paznokcie dziewczyny, ale także demonstruje jej delikatny smak, oryginalność i indywidualność. Ostatnio modne wzory paznokci coraz częściej wyglądają na proste, ale jednocześnie niezwykłe i nietypowe.

Oczywiście skomplikowane malowanie, modelowanie, aplikacje i odlewanie są nadal popularne. Jednak nie każdy może podkreślić odrobinę wyrafinowania i luksusu w zwykłych powłokach lub domowych produktach do manicure. To właśnie dekoracja paznokci jest uważana za magnetyczny żel do polerowania. Ten rodzaj konstrukcji jest wykonany przy użyciu specjalnego materiału żelowego, który po zmoczeniu jest doprowadzany do magnesu za pomocą określonego wzoru. Obraz jest odzwierciedlony na paznokciach w formie odcisku cienia. Najczęściej paznokcie uzyskiwały piękną abstrakcję blasku. Ale możesz też wybrać magnes do lakieru żelowego, który stworzył określony wzór w postaci kwiatu, sylwetki zwierzęcia lub jego koloru. Uważany jest za bardzo popularny marmurowy lub kamienny manicure magnetyczny. Fashionistki również preferują geometryczne wzory z liniami prostymi. Jednak nie warto mieć nadziei, że wzór magnetyczny będzie wyraźny. Ale nadal w niewyraźny obraz i położył wszystkie najważniejsze tego projektu.

Magnetyczny żelowy żel z efektem "kocie oko"

Najmodniejszy manicure z magnetycznym żelem do polerowania jest uważany za kocie oko. W tym przykładzie wykonania na pięknych, monochromatycznych paznokciach widoczny jest odblaskowy pionowy pasek przypominający oczy kota. Do żelowego polerowania w kocie oczach używany jest specjalny magnes z jednym paskiem polarnym. Możesz odzwierciedlić wzór nie tylko w pionie, ale także po przekątnej lub w dowolnym kierunku do swojego gustu. Mistrzowie uzupełniają taką sztukę paznokci płynnymi kamieniami lub dżetami, która jest świetna do manicure na każdy dzień, a także do bocznego wyjścia lub galowego wieczoru.

magnetyczny lakier żelowy kocie oko1magnetyczny lakier żelu kocie oko2magnetyczny lakier żelu kocie oko3
magnetyczny żel lakierniczy kocie oko 4magnetyczny lakier żelu kocie oko5magnetyczny lakier żelowy cat's eye6
magnetyczny lakier żelowy cat's eye7magnetyczny żel lakierniczy cat's-eye8magnetyczny żel lakierniczy kocie oko 9