Płaszcz jesienny to wygodna i stylowa wersja odzieży wierzchniej. Różne style mogą zarówno uwydatnić piękno postaci, i odwrotnie, zjednoczyć efekt kompletności, "ukryć" talię (jeśli model jest bez paska), skrócić nogi wzrokowo, i tak dalej. Dlatego wybór jesiennej kurtki powinien być podejmowany w sposób odpowiedzialny: w naszych szerokościach geograficznych sezon zimowy trwa długo, a jeśli wybierzemy model staroświecki lub taki, który podkreśla braki, wówczas zepsuty nastrój przez trzy miesiące jest gwarantowany.

Modny jesienny płaszcz 2012

Jesienne płaszcze z 2012 roku są różnorodne, tak jakby projektanci spiskowali, a każdy z nich oferował kolekcję, która nie przypomina nikogo innego. Jest to z jednej strony wygodne: wybór jest wielki, ale trudno jest zidentyfikować główne trendy, aby znaleźć odpowiedni model.

Niemniej jednak są pewne wspólne cechy:

  1. Kolor. W tym sezonie wierzchnie kolory ciemnych tonów są aktualne: wiśnia, śliwka, czerń, ciemnobrązowy. Wraz z tym coraz popularniejsze stają się farby "jesienne": pomarańczowe, terakotowe, czerwone, musztardowe, zielone i karmelowe. To, co wybierzesz z tych dwóch trendów, spowoduje pojawienie się koloru: "jesień" i "wiosna" będą pasować do tych ostatnich, a "zima" i "mucha" staną w obliczu pierwszego trendu w ciemnych kolorach.
  2. Formularz. Istnieje absolutna różnorodność: w nurcie, szerokich rękawach, trójwymiarowych formach, które przyszły do ​​nas z lat 70-tych: wyglądają kobieco, ale szerokość takich płaszczy może wizualnie podnieść parametry sylwetki. Drugi trend - kurtki grochu: ostre linie, jasne guziki, pasek średniej szerokości. Mogą być do kolan i wyżej. Takie modele są smukłe i pasują prawie każdemu. Modne jesienne płaszcze w tym sezonie mogą być z peleryną, która obejmuje tylko ramiona lub osiąga linię talii. I wreszcie, nie zapominając o stylu orientalnym, zauważamy, że płaszcz-kimono jest dziś bardzo istotny i nadaje się przede wszystkim do kreatywnych ludzi ceniących oryginalność.
  3. Materiał. Jesienne płaszcze dla kobiet w tym sezonie mogą być monofoniczne, ale najbardziej modne wzory tkanin - gęsia łapa, szkocka klatka i jodła.

Modele jesiennego płaszcza damskiego 2012

Jakie modele demonstrują na wybiegach to prawdziwa sztuka. Jednak nie zawsze te style są wygodne w codziennym noszeniu, więc zobaczmy, który model wybrać styl i jednocześnie czuć się komfortowo w sezonie jesiennym.

Płaszcz jesienny z kapturem

Modne jesienne płaszcze w tym sezonie pozwalają na obecność kaptura: jest praktyczny i elegancki, zwłaszcza jeśli model nie jest ciasno skrojony. Ponadto, kaptur można odpiąć, a przyciski muszą być zakryte, więc w zależności od pogody można zmodyfikować styl. Jeśli kaptur jest ozdobiony futrem, to da romantyczny obraz.

Krótki płaszcz jesienny

Nie długi czarny jesienny płaszcz o surowym kroju stanie się niezbędny dla dziewczyn preferujących lakoniczne stroje bez dodatkowych ozdób. Osobliwością tego modelu jest to, że może on tworzyć dwa style: klasyczny i miejski. Niesamowicie kobiece, krótkie płaszcze z paskami: optycznie wydłużają nogi i podkreślają talię, dzięki czemu nadają się dla kobiet o małej wysokości, Modny jesienny płaszcz 2012 kto lubi wygodne buty na niskim obcasie.

Klasyczny płaszcz jesienny

Unisex zachowuje swoją pozycję nie w pierwszym sezonie, więc możesz bezpiecznie wybrać klasyczny model do lub nieco powyżej kolan. Taki płaszcz z szerokimi ramionami i kołnierzem jest reprezentowany w dużych ilościach w modnych jesiennych pokazach: w kolorach od klasycznej czerni, szarości i brązu - ciemnych tonów, po oryginalną jasnozieloną, żółtą i niebieską. Do klasycznego kroju nadają się te opalizujące kolory: dojrzały styl pozwala przynieść ze sobą oryginalność.