Srebrny manicure jest świetny na zimę. W końcu zimny odcień metalu doskonale pasuje do motywów śniegowych i noworocznych. Srebrny lakier przyciąga uwagę, podkreśla delikatny smak, a jednocześnie nie wygląda intruzyjnie i chwytliwie. Dlatego srebrne wzornictwo paznokci uważane jest za jedno z najbardziej wszechstronnych wykończeń wyrafinowanego pięknego wizerunku.

Modny manicure w srebrzystych odcieniach

Dzisiaj możesz wykonać srebrny manicure na paznokciach na kilka sposobów. Ze względu na intensywny rozwój sztuki Nail-art styliści proponują stosowanie nie tylko żelu i lakieru z nutą pięknego metalu. Cyrkonie pomogą również nadać elegancki połysk i srebrny połysk. Ale wyrafinowany wystrój jest lepszy do zastosowania w obrazie ślubnym, wieczorowej modzie, jak również w czasie wychodzenia z łuku. Stąd styliści proponują wykonanie wzoru w kolorze srebrnym, w zależności od wybranej garderoby i okoliczności.

Manicure ze srebrnym lakierem . Najbardziej uniwersalne są pomysły manicure z srebrnym lakierem. W tym przypadku można wykonać codzienny projekt malując paznokcie jednokolorowym błyszczącym lakierem lub nadając obrazowi nutę powagi, dodając do tego swój wzór ze srebrnym wzorem lub wzorem.

srebrny manicure1srebrny manicure2srebrny manicure3

Manicure z srebrzystymi cekinami . Najprostsze, ale bardzo piękne wzornicze paznokcie ze srebrnymi iskierkami. Dekoracyjny lakier lub puder może stanowić dodatek do tematycznego Nowego Roku lub świątecznego manicure, a także stylowo uzupełniać kurtkę serwisową.

srebrny manicure4srebrny manicure5srebrny manicure6

Manicure z srebrną folią . Srebrna folia na paznokciach wygląda bardzo nietypowo. Za pomocą błyszczącego papieru możesz zrobić piękne wykończenie księżyca i francuskiego manicure, a także wybrać fantazyjną folię i przykryć ją całkowicie paznokciami.

srebrny manicure7srebrny manicure8srebrny manicure9

Stopiony manicure w odcieniach srebra . Srebrne odlewy na paznokciach pomogą Ci podkreślić elegancję i elegancję i dodać odrobinę luksusu. Taki manicure jest ważny do uzupełnienia płynnymi kamieniami lub cyrkoniami. W przeciwieństwie do projektu z folią, odlewanie wygląda bardziej zgrabnie, wolumetrycznie i pozwala tworzyć rysunki na każdy gust.

srebrny manicure10srebrny manicure11srebrny manicure12