Różnorodne produkty do farbowania włosów dają nam nieskończone możliwości modnych eksperymentów. Jeśli większość dziewcząt woli farbować włosy w kolorach zbliżonych do naturalnych, niektóre z nich są gotowe na radykalne zmiany. Coraz więcej można zobaczyć na ekranach telewizyjnych iw sieci dziewcząt z pomarańczowymi włosami. Kim są te odcienie? Czy w domu można uzyskać ubarwienie włosów w jasnym pomarańczowym kolorze? Znajdźmy razem odpowiedzi na te pytania.

Kto jest pomarańczowy?

Pomarańczowe włosy są oryginalne, niezwykłe, niezwyczajne, a nawet oburzające. Tylko dziewczęta, które są pewne siebie, mogą pozwolić sobie na pomarańczowy kolor włosów. Ale w drodze do kardynała zmiana obrazu Możesz mieć nieprzyjemne niespodzianki. Po pierwsze, nie ma takiego koloru, bynajmniej nie wszyscy. Jeśli jesteś właścicielem ciemnej skóry i oczu o brązowym kolorze, pomarańczowe odcienie włosów mogą "odwodnić" Ciebie. Nie zaleca się również malowania głowy włosów w jasnopomarańczowych kolorach dla tych, których skóra na twarzy jest pokryta piegami, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że w oczach innych będą wyglądać jak ciągła czerwona plama. Ale dla przedstawicieli typu kolorowego "lato", "kontrast lato" i "jesień" pomarańczowy kolor loki jest często na twarzy. Niesamowicie efektowny wygląd z pomarańczowymi włosami o zielonych oczach i bardzo jasnej karnacji.

Jeśli chodzi o strukturę włosów, idealnie wyrównane są nawet włosy i delikatne loki pomalowane na pomarańczowy kolor. Jeśli nie jesteś gotowy na pełne zabarwienie, warto zastosować metodę barwienia lub koloryzacji za pomocą techniki "gradientowej". Pomarańczowe końcówki włosów i pojedyncze pasma są bardzo odświeżające.

Po przejrzeniu naszej galerii możesz wybrać odpowiedni odcień koloru pomarańczowego do koloryzacji włosów i podjąć ostateczną decyzję.

pomarańczowe włosy 1pomarańczowe włosy 2pomarańczowe włosy 3
pomarańczowe włosy 4pomarańczowe włosy 5pomarańczowe włosy 6
pomarańczowe włosy 7pomarańczowe włosy 8pomarańczowe włosy 9