Zmiana wizerunku kobiety jest poważnym problemem, a na ten krok decyduje niewiele osób. Ponieważ nasz wizerunek kształtuje się przez lata, a następnie decyduje się go zmienić, musimy się zmienić i wewnętrznie, a tym samym zgodzić się na pewne zmiany w życiu. Ale jeśli już zdecydowałeś się na zmianę, proponujemy kilka rekomendacji, które są podawane przez doświadczonych stylistów przy zmianie ich wizerunku.

Jak rozpocząć zmianę obrazu?

Zanim się zmienisz, zastanów się dokładnie, jak chcesz wyglądać i dlaczego? Czy jesteś zmotywowany trendami mody czy chcesz naśladować kogoś? A może po prostu chcesz odróżnić się od tłumu? Opisz swój obraz tak szczegółowo, jak to możliwe, biorąc pod uwagę wszystkie szczegóły, a przede wszystkim, jak będziesz się czuć, gdy będziesz na nowym obrazku.

Reinkarnacja musi następować stopniowo. Angażując się w zmianę obrazu, zacznij od włosów. Przejrzyj magazyny o modzie, zapoznaj się z informacjami w Internecie lub skonsultuj się ze stylistą. Weź pod uwagę fakt, że nie każda fryzura, którą lubisz, może być dla Ciebie. Zmień długość i kolor włosów, które potrzebujesz, biorąc pod uwagę kształt twarzy i naturę Twojej aktywności. Jeśli jesteś kobietą biznesową, nie musisz stosować ekstrawaganckich fryzur z chwytliwą paletą kolorów. Jednak nie bój się eksperymentować, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zmiana obrazu wymaga aktualizacji garderoby. To nie znaczy, że odrzucasz swoje stare rzeczy. Po prostu je przecenić. Tak więc, jeśli czujesz, że coś jest "nie twoje", to śmiało się go pozbądź. Jeśli zdecydowałeś się na styl, dokładnie przestudiuj jego funkcje. Być może zaczniesz łączyć wcześniej niezgodne rzeczy. Takie podejście pomoże zdobyć nowe rzeczy, które staną się uniwersalne, dzięki umiejętnościom kompetentnym łączą kolory i style.

Kardynał zmiany obrazu

Jeśli zdecydujesz się zmienić drastycznie, nie zapominaj, że wybierając określony obraz, musisz go przestrzegać. Jeśli weźmiemy gwiazdy jako przykład, zobaczymy, że wraz ze zmianą ich wizerunku zaczynają zachowywać się inaczej. Jak wspomniano wcześniej, zmiana obrazu to nie tylko nowy obraz, ale także odpowiednie zachowanie. Na przykład, jeśli wybierzesz obraz retro, musisz nauczyć się powściągliwej kokieterii, ale styl militarny, na przykład, oznacza chłód.

zmiana obrazu 1zmiana obrazu 2zmiana obrazu 3
zmiana obrazu 4zmiana obrazu 5zmiana obrazu 6
zmiana obrazu 7zmiana obrazu 8zmiana obrazu 9