Dość często, podczas tworzenia obrazu, dziewczyny mają do czynienia z pytaniem, jak łączyć kolory w ubraniach? Ale jest to bardzo ważny element tworzenia idealnego obrazu, ponieważ to, czy szala lub kolor butów pasuje do innych ubrań, zależy od tego, jak będzie wyglądać i będzie wyglądać harmonijnie. Sposób prawidłowego łączenia kolorów odzieży będzie omówiony w tym artykule. Ważne jest, aby znać nie tylko zasady, ale także własne wygląd koloru , odcienie, które pasują do niego i wiele, wiele innych szczegółów. To właśnie możliwość wybierania zdjęć w modny, piękny i stylowy sposób. Harmonijne połączenie kolorów w ubraniach to prawdziwa umiejętność.

Zręczne połączenie kolorów - gwarancja idealnego obrazu

Jak można się domyślić, istnieją pewne zasady łączenia kolorów w ubraniach. Ważne jest, aby pamiętać o nich podczas tworzenia zdjęć i wybierania elementów do swojej garderoby. Zapamiętywanie ich jest dość proste, a zaoszczędzi ci to bardzo dużo pieniędzy, aby kupić niepotrzebne rzeczy, których nie możesz potem połączyć z niczym z twojej szafy. W ubraniach jest wiele pięknych kombinacji kolorów. Ta informacja jest dość prosta, ale pozwoli Ci zawsze wyglądać stylowo i znajdować nowe rozwiązania w tworzeniu niezwykłych lub już znanych Ci obrazów.

Najważniejsze - zapamiętaj zasadę łączenia trzech kolorów w ubraniach, resztę opowiemy w tym artykule.

Kolory w zależności od koloru

Każda dziewczyna jest wyjątkowa, zarówno pod względem duchowym, jak i zewnętrznym, dlatego wybór ubrań jest bardzo indywidualny. Należy pamiętać, że dobór kolorów w ubraniach zależy nawet od takich cech jak kolor włosów, oczu, skóry. Zdecydowanie zawsze będziesz musiał zmierzyć się ze strojem cienia Twoich oczu. Zastanów się tylko, czy jest zimno czy ciepło. Te same odcienie i odbiór w ubraniu. Jak wspomniano powyżej, odpowiednia kombinacja kolorów w ubraniach jest już w połowie ukończonym obrazem.

Biały pasuje do większości kolorów i obrazów. Taka rzecz jak zwykle ścisła biała bluzka będzie po prostu niezbędny w twojej garderobie. Jest neutralny kolor i harmonizuje się z każdym innym. Bluzkę można nosić z solidnym dnem w dowolnym kolorze, a jednocześnie zawsze będziesz wyglądać stylowo. Łączy się zarówno z jasnymi, jak iz delikatnymi odcieniami. Rzeczy w kolorze białym zawsze będą nieodzowną częścią twojej garderoby.

Szary jest również neutralny i bardzo dobrze współgra z większością kolorów. Modne kombinacje w ubraniu to połączenie szarego z czerwonym, pomarańczowym, bordowym, bordowym, brzoskwiniowym, różowym, niebieskim i innymi kolorami.

Czarny to kolejny uniwersalny kolor. Jest nie tylko perfekcyjnie łączony z innym odcieniem, ale także z wyszczerbieniami, a także świetnie nadaje się do tworzenia surowych i eleganckich obrazów.

Jeśli chodzi o połączenie jasnych kolorów w ubraniach, świetnie wyglądają razem różowy z pomarańczowym, czerwony z czarnym, zielony z żółtym, śliwka z beżem. Kolor czerwony będzie wyglądał świetnie w przeciwieństwie do większości jaskrawych kolorów, takich jak żółty, niebieski lub zielony.

Pastelowe kolory doskonale się łączą ze sobą. Modna harmonia 2013 roku to połączenie koloru brzoskwini i mięty.

Takie kombinacje, jak niebieski z zielonym, czarny z kasztanem, śliwka z fioletem i inne kombinacje odcieni jednego koloru tak blisko siebie, staną się nieskuteczne.

Pamiętaj, że aby wiedzieć, jakie kolory połączyć w ubraniach, ważne jest, aby wziąć pod uwagę kolor skóry i włosów podczas wybierania ubrań. Jeśli masz bardzo jasną skórę, wybierz ubrania o żywszych odcieniach, które odróżnią Cię od innych kobiet. Jeśli jesteś opalony lub opalony po wakacjach na plaży, masz idealne delikatne, jasne kolory, takie jak biały, szary, mięta i pastelowe odcienie.

jak łączyć kolory w ubraniach 1jak łączyć kolory w ubraniach 2jak łączyć kolory w ubraniach 3
jak łączyć kolory w ubraniach 4jak łączyć kolory w ubraniach 5jak łączyć kolory w ubraniach 6
jak łączyć kolory w ubraniach 7jak łączyć kolory w ubraniach 8jak łączyć kolory w ubraniach 9