Istnieje opinia, że ​​im więcej rzeczy w damskiej garderobie, tym częściej skarży się, że nie ma nic do ubrania. Tak więc, aby uniknąć wielu niepotrzebnych rzeczy w szafie, sugerujemy dowiedzieć się, jak wymyślić idealną garderobę.

Jak zrobić szafę od podstaw?

W szafie kobiety powinno być kilka uniwersalnych rzeczy, które można łączyć z innymi, tworząc różne obrazy.

Jeśli nie wiesz, jak zbudować stylową szafę jakościowo, pierwszą rzeczą do zrobienia jest staranne uporządkowanie tego, co jest dostępne. Wyrzuć lub rozprowadź niepotrzebne rzeczy, które mają miejsce w twojej szafie. Uwolniony z kosza możesz zacząć komponować szafę.

Jak zrobić szafę?

 1. Wybierając rzeczy, pamiętaj o bardzo ważnej zasadzie - musisz nosić ubrania, które ci odpowiadają i podkreślasz swoje cnoty. Nie chwytaj gorączkowo ubrań na wyprzedaży, które następnie będą toczyć się w szafie. A jednak, nie ważne jak stylowa i stylowa rzecz w sklepie, jeśli nie trafi do ciebie, nie bierz tego.
 2. Kupując ubrania, wyobraź sobie je w połączeniu z tym, które jest już w twojej garderobie. Jeśli znalazłeś kilka kombinacji, możesz kupić ten przedmiot.

Przestrzegając tych prostych zasad, nie będziesz wydawać dodatkowych pieniędzy na niepotrzebne rzeczy, aw szafie zawsze będzie coś do ubrania.

Aby stworzyć elegancką garderobę, musisz mieć w sobie zarówno uniwersalną odzież wierzchnią, jak i eleganckie akcesoria i buty, które urozmaicają każdy obraz.

Tak więc w szafie każdej kobiety powinno być:

 • garnitur biznesowy (kurtka i spodnie). Najlepiej czarny, ponieważ jest uniwersalny;
 • Dopasowane dżinsy, najlepiej gładkie, bez dżetów, haftu, zadrapania i nacięcia. Ta rzecz może być zarówno codzienna, jak i świąteczna w odpowiednim połączeniu z odzieżą wierzchnią i akcesoriami;
 • kilka T-shirtów - alkoholików (biały, czarny i pomarańczowy). Są bardzo trwałe, więc będą noszone przez długi czas. Ponadto pomoże stworzyć zwycięski i stylowy wygląd;
 • spódnica ołówkowa jest obowiązkową cechą damskiej garderoby;
 • bluzka lub koszula z długim rękawem;
 • sweterek z pięknym dekoltem, który można nosić zarówno z dżinsami, jak i spódnicą;
 • elegancki koktajl lub strój wieczorowy sukienka ;
 • Rów do opadu, najlepiej czarny lub beżowy;
 • klasyczny płaszcz na zimę.

To podstawowa garderoba, którą powinna mieć każda kobieta. Akcesoria i buty możesz wybrać zgodnie ze swoimi upodobaniami i preferencjami, ale po to, aby połączyć je z główną szafą.

jak zrobić garderobę 4jak zrobić garderobę 5jak zrobić garderobę 6
jak zrobić szafę 1jak zrobić garderobę 2jak zrobić garderobę 3
jak zrobić garderobę 7jak zrobić garderobę 8jak zrobić garderobę 9