Modne suknie płaszcza w nadchodzącym sezonie będą bardzo przydatne. Warto zauważyć, że odpowiednio dobrany styl jest w stanie ozdobić każdą kobiecą sylwetkę.

Suknie-case 2013: trendy w modzie

W nadchodzącym sezonie, tak jak poprzednio, podstawowe kolory pozostaną istotne:

  • czarny;
  • biały;
  • szary;
  • czerwony.

Są stale w modzie i można je bezpiecznie nosić. Jeśli chodzi o nowy trend, projektanci oferują ten wszechstronny detal szafy w bardzo soczystych bogatych odcieniach:

  • żółty;
  • musztarda;
  • szmaragdowo zielony;
  • niebieski;
  • z efektem metalicznym.

Popularne będą różnorodne kwieciste wzory, koronkowa sukienka i sukienka z jedwabiu. Wśród kolekcji projektantów mody można znaleźć modele w groszki. Jeśli chodzi o klasykę, czarna sukienka nadal nie rezygnuje ze swoich pozycji i jest uważana za standard stylu i elegancji.

Również w nadchodzących sezonach domy mody oferują nam kilka innowacji dotyczących szczegółów cięcia. Na przykład sukienkę z sezonu 2013 szyto z rękawami. Takie rzeczy będą dobrze wyglądać zarówno w biurze, jak i podczas świątecznego wieczoru. Jeśli chodzi o długość, modne będą sukienki z trzema czwartymi rękawami i asymetryczne modele z jednym rękawem.

Wśród modnych stylów sukienek 2013 warto zwrócić uwagę na połączenie z gangiem. Sylwetka jest bardzo zwięzła, ale elegancka. Suknia tego kroju wygląda dobrze z paskiem. Okazuje się bardzo uwodzicielski i kobiecy wizerunek. Z reguły taka sukienka na koktajl jest noszona z paskiem o kontrastowym kolorze i dodatkach.

Koronkowa sukienka z płaszcza

Strój wykonany z koronki jest po prostu skazany na zebranie entuzjastycznych spojrzeń na właściciela. Są modele z kokardkami, z tyłu zapięcia, ale wszystkie powinny być dobrze wyściełane. Czarna koronka na czarnym tle wygląda bardzo efektownie, będzie grała jeszcze bardziej seksownie na kolorowej podszewce.

Suknia ślubna

Kto powiedział, że ten styl jest odpowiedni tylko w biurze lub uroczystym wydarzeniu? Jeśli wybierzesz odpowiednią tkaninę i uzupełnisz strój o odpowiednie akcesoria, to nie jest wstyd wziąć ślub w takiej sukience. Bardzo efektowna satynowa sukienka, która oferuje projektantom nowy sezon. Najlepsze jest to, że trudno jest zepsuć taki styl nawet przy zbyt wielu jaskrawych akcesoriach.

Suknia ślubna najczęściej szyta jest z psucia, mory, adamaszku. To właśnie te tkaniny mogą zachować kształt i podkreślić sylwetkę. Perły i cienkie delikatne szale najlepiej nadają się do takiej sukienki. Krótka sukienka jest dobrze dopasowana do ślubu młodzieżowego, ale na uroczysty wieczór lepiej jest nosić elegancki strój na kolana.

przypadki sukienki z modą 1Modne etui na sukienki 2przypadki mody sukienki 3
Modne stroje kąpielowe 4przypadki sukienki na modę 5przypadki sukienki z modą 6
sukienki z modnymi sukienkami 7modne etui na sukienki 8przypadki sukienki z modą 9