Piękny manicure mody to stylowe uzupełnienie obrazu, które zawsze podkreśla zamyślenie i delikatny smak dziewczyny. Jeśli jednak wzór gwoździa jest również trwały, co nie ulegnie awarii w decydującym momencie, wówczas taka sztuka paznokci jest jeszcze ceniona, nie wspominając już o wygodzie i oszczędności czasu. W takim przypadku doskonałym wyborem jest lakier żelowy. Manicure z tego rodzaju pokryciem nie zostanie wymazany, nie pęknie, a co najważniejsze, zawsze będzie wyglądać świeżo i pięknie.

Zaprojektuj lakier do paznokci i cyrkonie

Cyrkonie są bardzo wygodne, aby dopełnić projekt lakierem żelowym. Piękne kamyki mocno przybijają do paznokci, co gwarantuje nieodwracalne palce. Zobaczmy co Nail-art lakier do żelu z dżetów popularne dziś?

Monochromatyczny żel do manicure z cyrkoniami . Najprostszy manicure o pięknym wystroju uważany jest za monofoniczny design. Połączenie dżetów i nierozmywalnego żelu jest idealne zarówno do codziennego wyglądu, jak i do stylizacji. Kamyczki mogą ozdobić jeden lub więcej gwoździ. Najbardziej oryginalny i nietypowy jest manicure z prostym lakierem, uzupełniony żelowymi wzorami i dżetów.

lakier żelowy z dżetów1lakier żelowy z dżetami2lakier żelowy z dżetami3

Francuski z dżetów na żelowym lakierze . Lakier do paznokci z francuskiego manicure z dżetami wygląda bardzo elegancko i stylowo. Do takiego projektu nadaje się zarówno do biżuterii dużej, jak i małej. Cyrkonie mogą podkreślić linię krawędzi paznokcia lub stanowić piękną kompozycję. W każdym razie ta sztuka paznokci wygląda schludnie i oryginalnie.

lakier żelowy z dżetami4lakier żelowy z kryształkami5lakier żelowy z dżetami6

Fantazja z żelowym lakierem z kryształkami . Jeśli chcesz zaskoczyć innych kreatywnym wyborem wzoru gwoździa, dodaj monofoniczny, francuski lub księżycowy manicure z żelem nie tylko z kryształkami, ale również z kontrastującymi rysunkami, folią, kalkomaniami. Oczywiście, taka sztuka paznokci lepiej pasuje do codziennych łuków.

lakier żelowy z dżetami7lakier żelowy z dżetami8lakier żelowy z dżetów9