W 2016 roku żelowy lakier do paznokci staje się bardziej powściągliwy, ale nie mniej interesujący niż w poprzednich sezonach. Pojawiają się nowe trendy i nowe kombinacje kolorów.

Piękny gel połysku manicure 2016

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów manicure design 2016 z żelowym lakierem będzie tzw. kocie oko ". Jest to pasek nasyconego niebieskiego, ciemnozielonego lub szarego koloru na ciemnym tle. Pasek ten ma rozmyte granice i przypomina źrenicę kota, dla którego ten projekt ma swoją nazwę. Taki manicure najlepiej wykonywać na krótkich paznokciach, ponieważ ciemne odcienie lakieru wyglądają na długą formę nieco drapieżną i wyzywającą.

Trend w żelu z efektem gradientu będzie kontynuowany w 2016 roku. Błyskotki zyskują na popularności, ale należy je dawkować, tylko na jednym lub dwóch palcach na każdej ręce. Trend to także klasyczna kurtka, opcje kolorystyczne i manicure księżycowy. Rzeczywiste rysunki geometryczne żelują polski 2016, szczególnie gdy część płytki paznokcia pokryta jest przezroczystym żelem lub lakierem możliwie jak najbliżej koloru skóry. Modny design w tym sezonie będzie miał wiele kombinacji lakieru żelowego o matowej i błyszczącej teksturze, a także matowych żeli z elementami metalowej folii.

Kolory żelowe

Modny design dyktuje wymagania dotyczące palety kolorów pasty do żelu. Nienaturalne, kwaśne i neonowe odcienie wychodzą z mody, zastępują je nasycone ciemne, jagodowe, a także bardzo jasne i półprzezroczyste lakiery żelowe w pastelowych kolorach. Tworzenie gradientowego projektu wymaga użycia kilku odcieni w tym samym czasie, ale powinieneś wybrać tony z jasnej lub ciemnej gammy. Także w projektowaniu mody paznokci w taki sposób, że tylko jeden z nich miał ekspresyjny i żywy rysunek, a wszystkie pozostałe zostały wykonane w zarezerwowanych kolorach z klasycznym płaszczem lub monophonic powłoki.

żelowy lakier do paznokci 2016 1żelowy lakier do paznokci 2016 2żelowy lakier do paznokci 2016 3
żelowy lakier do paznokci 2016 4żelowy lakier do paznokci 2016 5żelowy lakier do paznokci 2016 6
żelowy lakier do paznokci 2016 7żelowy lakier do paznokci 2016 8żelowy lakier do paznokci 2016 9