Brand See By Chloe uosabia niesamowitą lekkość i romans stworzony przez utalentowanych projektantów mody. Każda kolekcja podbija niesamowitą mieszanką natychmiastowości, zabawy i niesamowitości poczucie stylu . See By Chloe ubrania, buty i akcesoria nigdy nie są zaszokowane jaskrawymi kolorami, ale jest mało prawdopodobne, że ktokolwiek będzie mógł oderwać się od demokratycznego stylu i elegancji wzornictwa.

Krótka historia marki

Historia marki See By Chloe rozpoczęła się w 2006 roku, ale dom mody Chloe, który jest właścicielem tej oddzielnej linii, został założony w 1952 roku. Przez ponad sześćdziesiąt lat swojego istnienia zajmował godną niszę w świecie mody. Tutaj wielu znanych projektantów mody opracowało się jako projektanci. Jeśli krótko opisz styl Chloe, to jest to luksusowy pret-a-porte, ucieleśniający luksus i szyk codziennych ubrań. Nie bez powodu wśród koneserów tego piękna są takie gwiazdy jak Grace Kelly, Brigitte Bardot i Jacqueline Kennedy. Ale linia See By Chloe, założona w 2006 roku, to wybór młodych dziewcząt preferujących eleganckie kobiece ubrania. Kochająca wolność, jasna, odważna, pełna emocji, zmysłowa i kobieca fashionistka poczuje się w ubraniach stworzonych przez projektantów mody. See By Chloe jest wyjątkowy!

Patrz By Chloe1Patrz By Chloe2Patrz By Chloe3

Główny asortyment marki See By Chloe reprezentują sukienki i spódnice z organicznej bawełny, stylowe płaszcze i kurtki, eleganckie garnitury - ubrania, bez których nie może zrobić nowoczesna, stylowa dziewczyna. Charakterystyczną cechą See By Chloe jest to, że odzież jest tworzona wyłącznie ze szlachetnych delikatnych tkanin, co oznacza, że ​​po prostu nie można się z nią rozstać!

Pierwsza torebka w historii marki See By Chloe pojawiła się w kolekcji 2008 roku. Podobnie jak wszystkie produkty tej marki, akcesoria charakteryzują się elegancką zwięzłością konstrukcji i zastosowaniem wysokiej jakości drogich materiałów.

Patrz By Chloe4Patrz By Chloe5Patrz: Chloe6

Sukces torebek, które były sprzedawane jak ciepłe bułeczki, zainspirował projektantów znaków do uruchomienia linii obuwia. Dziś buty, sandały, baleriny, botki i botki See By Chloe świecą na światowych wybiegach. W kolekcji obuwia znajdziesz praktyczne obuwie codzienne i ekstrawaganckie okazy na specjalne okazje. Wizytówką firmy See By Chloe był model sandałowy 22132. Stylowe sandały z szerokim zapięciem na kostkę, grube obcasy i pokryta zamszem platforma, wykonane w szerokiej gamie kolorów, od razu przyciągnęły uwagę.

See By Chloe7Patrz By Chloe8Patrz By Chloe9

Kilka lat temu marka wypuściła linię perfum. Podobnie jak ubrania, dodatki i buty, perfumy See By Chloe wyróżniają się elegancką prostotą. Wyrafinowane świeże aromaty przemawiały nie tylko do profesjonalnych krytyków, ale także do młodych dziewcząt, które preferują dyskretne lekkie zapachy.

Patrz: Chloe10Patrz: Chloe11Patrz: Chloe12

Na pierwszy rzut oka kreacje projektantów i perfumiarzy marki See By Chloe mogą wydawać się zbyt proste, ale każda rzecz jest wypełniona jawną seksualnością, która jednak nie wygląda na zepsutą. Z tego powodu produkty See By Chloe są niezbędne w garderobie dziewcząt, które chcą wyglądać tak naturalnie i stylowo, jak to tylko możliwe. Hannah MacGibbon, która dzisiaj kieruje znakiem handlowym See By Chloe, kontynuuje politykę firmy, nie odchodząc od filozofii firmy. I jej się to udaje! Dowodem na to są setki markowych butików w wielu krajach, a także obecność produktów na wielu międzynarodowych stronach internetowych.